Přejít na obsah

Trhnutie


Marek02

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...
před 23 hodinami, Vojta.MM napsal:

Jo to bude možná lepší. V servisu by tě mohli odbýt...... S predvadeckou aspoň porovnáš .😉

Jo, ono mi to príde ako keby silentbloky na motore boli voľne a mali niečo za sebou ale auto ma len 6000km. Pôjdem skúsiť tu predvádzačku a uvidim že čo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Volal som do predajne a povedali mi že momentalne nemajú takmer žiadne auta na predvadzanie a už vôbec 1.0 TSi tak neviem, možno nejaky iný salon ale zas cestovať o dalších 50 km viac sa mi nechce. Každopadne zajtra sa tam mam zastaviť a môžem sa poradiť celkovo čo sa auta týka. Tak som zvedavy čo sa dozviem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja by som to asi neriešil. Možno keď ti na páse skladali auto nezapadli všetky silentbloky O.K. Ja keď som mal málo najazdené pri cúvaní z vytočením volantom to občas buchlo ako keby vyskočil silentblok alebo respektíve skočil na miesto. Pár krát to spravilo. Občas som nevedel 5tku zaradiť hlavne do mierneho kopca s pasažiermi. Silentbloky sa zabehli a od vtedy pokoj všetky tieto veci sa odvtedy neobjavili. Akurát troška počujem ložisko ale je to ako som sa dočítal tu na fóre choroba prevodoviek na Fab3. Načo to dám reklamovať keď to za 10tisíc km začne znovu. Pokiaľ tam nedajú ložisko čo vydrží aspoň 150tisíc km bez ševelu. Je to zbytočné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes som bol v Škodovke a popísal som im čo mám za problém, nakoniec mali Scalu Monte Carlo s rovnakým motorom ako mám ja. Tak sme sa boli previesť a Scala robila to isté ako moja Fabia. (Ako píše 15degren asi problém všetkých VW aút.) Takže som si skúsil iné auto s rovnakým motorom a potom je to asi v poriadku.

Dostal som aj tip od predajcu a ten mi odporučil jazdiť aj pod 2000 otáčok, čiže idem 55km/h po meste a miesto trojky ktorá točí 2250 tam dám štvorku auto si ide na nejakých 1800 a motor sa vôbec netrápi. Samozrejme do kopca to nebudem trápiť na nízkych otáčkach ale keď auto je ochotne zrýchľovať na štvrť plynu nie je problém mať aj 1750 otáčok. Ďalšia vec je že nebudem veľmi akcelerovať z nízkych otáčok keď teba stačí podradiť. Ale väčšinou to motor potiahne pekne plynulo.
A musím povedať že pri jazde na vyšších stupňoch sa to naozaj sa ukľudnilo, ako keby motor nebol tak veľmi rozbehnutý a nemusí ho až tak veľmi brzdiť.

Toľko z mojich poznatkov a ďakujem všetkým za zapojenie do diskusie :)

 

 

Editováno: , autor: Marek02
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Marek02:

Mam na teba otazku: hlaska typu 1/4 plynu auto karasne akceleruje, aky je rozdiel v akceleracii na 1/4 plynu a na 1/2 plynu a 3/4 plynu a plny? 

Aby auto na 1/4 nezrychlovalo,, to by muselo neviem co byt, obzvlast u turba.  Ked len hladkas plyn (udrzovacka, velmi mierna akceleracia), pokial ides 1/3 alebo2/3 plynu tak to zabere. Napriklad rozdiel v akceleracii medzi 1/2 plynom a plnym plynom je aky ? urcite nie 50%, velmi maly rozdiel ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...