Přejít na obsah

Problem s podtlakom a tvrdne brzdovy pedal


Martinko GA

Doporučené příspěvky

Ahojte. Mam v servise Octaviu 3,1 6-81KW. Po nastartovani si urobi podtlak a pekne ho drzi. Turbo nehlasi ziadnu zavadu. Problem nastane po zoslapnuti brzdy. Po 3.raze ztvrdne a vyhodi aj zavadu s nastavenim turba. Prekontroloval som podtlakove vedenie ku ventilu N75 ako aj ku posilovacu brzd. Posilovac je novy. Turbo mal zakaznik po repase. Podtlakova hadica s pretlakovym ventilom ku posilovacu je nova. Po vytvoreni podtlaku mi vedenie podtlak drzi cca 2 dni. V tejto verzii je olejove cerpadlo s integrovanym podtlakovym cerpadlom. Otazka znie, ako vyskusam ci mi podtlakove cerpadlo stiha vyrabat podtlak. Ked som to meral,tak mi po zabrzdeni podtlak spadol na polovicu a trvalo mu cca minutu pokial ho znovu vratilo na povodnu hodnotu. Preto myslim,ze pumpa pravdepodbe nieje uz postacujuca. Potrebujem si to ale este nejako potvrdit kedze novy diel stoji 380e a robota tam je normovana na 4,7 hodiny. 

Editováno: , autor: Martinko GA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...