Přejít na obsah

rozvody


Doubek

Doporučené příspěvky

Na kolik tahle sranda přijde? Bylo mi řečeno, že ve 120tis mám dojed na rozvody a už mi zbývá jen 6tis, takže se to kvapem blíží. By mě zajímalo kolik si mám nachystat. Díkec

aut. servis cca 15.700,-(cena z loňska), ale mně to stálo s origo dílama 7.800,- mimo autorizák.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na kolik tahle sranda přijde? Bylo mi řečeno, že ve 120tis mám dojed na rozvody a už mi zbývá jen 6tis, takže se to kvapem blíží. By mě zajímalo kolik si mám nachystat. Díkec

aut. servis cca 15.700,-(cena z loňska), ale mně to stálo s origo dílama 7.800,- mimo autorizák.

Ajta krajta...já myslel, že se vymění jen rozvoďák a jede se. To abych nato začal pomale myslet a nekupoval drahý dárky na Vánoce B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozvody jsem delal vcera, v origo sade pro 1.8 20V je remen Gates a japonske kladky NTN. Co se tyka remenu Gates je myslim na prvni pozici, ale s Dayco nebo Contitech taky neprohloupis...

menil si si sam rozvody? mam otazku je nutne motor uchytit zhora pripravkom alebo ho staci pridrzat pod olejovov vanov?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

informativně jsem se ptal na výměnu rozvodů...................6,500 Kč vč.práce.Myslím,že je to víc než rozumná cena.Bohužel nevím nač přijde pumpa,mám s ní zřejmě problém....únik chl.kapaliny.

No jo, to ale budou jen kladky a řemen. Tlumič vibrací zastrčí zpět a znovu "vystřelí" a ten stojí z celé opravy nejvíc. A když už se do toho půjde tak s výměnou pumpy bych rozhodně neváhal.

Editováno: , autor: VitaP
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

informativně jsem se ptal na výměnu rozvodů...................6,500 Kč vč.práce.Myslím,že je to víc než rozumná cena.Bohužel nevím nač přijde pumpa,mám s ní zřejmě problém....únik chl.kapaliny.

No jo, to ale budou jen kladky a řemen. Tlumič vibrací zastrčí zpět a znovu "vystřelí" a ten stojí z celé opravy nejvíc. A když už se do toho půjde tak s výměnou pumpy bych rozhodně neváhal.

na kolik přijde tlumič vibrací (je nutné jej měnit při výměně rozvodů ?) :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

informativně jsem se ptal na výměnu rozvodů...................6,500 Kč vč.práce.Myslím,že je to víc než rozumná cena.Bohužel nevím nač přijde pumpa,mám s ní zřejmě problém....únik chl.kapaliny.

No jo, to ale budou jen kladky a řemen. Tlumič vibrací zastrčí zpět a znovu "vystřelí" a ten stojí z celé opravy nejvíc. A když už se do toho půjde tak s výměnou pumpy bych rozhodně neváhal.

na kolik přijde tlumič vibrací (je nutné jej měnit při výměně rozvodů ?) :huh:

no nevidím důvod ho měnit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

informativně jsem se ptal na výměnu rozvodů...................6,500 Kč vč.práce.Myslím,že je to víc než rozumná cena.Bohužel nevím nač přijde pumpa,mám s ní zřejmě problém....únik chl.kapaliny.

No jo, to ale budou jen kladky a řemen. Tlumič vibrací zastrčí zpět a znovu "vystřelí" a ten stojí z celé opravy nejvíc. A když už se do toho půjde tak s výměnou pumpy bych rozhodně neváhal.

na kolik přijde tlumič vibrací (je nutné jej měnit při výměně rozvodů ?) :huh:

no nevidím důvod ho měnit

tak to mi spad vánoční kámen ze srdce :smich: ,ale s rozvodama bude muset i vod.pumpa,ňák mi to tam ševelí (zřetelně slyšet při studeném motoru)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám 1.8T z roku 98, auto jsem koupil před 2,5 roku a 140 tkm, dnes 220 tkm. Rozvoďák měněn v 90 tkm, dle SK i servisu, takže jsem počítal s další výměnou ve 270 tkm (norma je 180 tkm). Před 14 dny jsem si málem koupil slušného ježíška. Po výjezdu na hlavní a řazení z 1 na 2 to zarachtalo a bylo..., navíc neděle odpoledne. Odtáhli mě do značkovky a strašili desetitisícema. Naštěstí se to nepotkalo. Tenkrát měnili jen řemen, takže kladka natvrdo, pumpa také pryč. Díly jsem koupil v MJ Auto v Brně sada rozvodů Contisynchrobelt (řemen, kladka a tlumič vibrací) za 4070 Kč a pumpa za 1250 Kč. Ve značkovce jsem dal 2280 za práci ( 600 zjištění závady?) a byl jsem šťastný jako malý kluk. Celkem 7600 Kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...