Přejít na obsah

rozvody


Doubek

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
Na kolik tahle sranda přijde? Bylo mi řečeno, že ve 120tis mám dojed na rozvody a už mi zbývá jen 6tis, takže se to kvapem blíží. By mě zajímalo kolik si mám nachystat. Díkec

mě to teda stálo 10 000 kč u kkámoša..ale vyměnil všechno, co šlo.....najeto 100 000, a kladky pěkně vyhrkaný....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz uz tu resite ty rozvody... :D Kontroloval jsem sirku remene a je 22.2 mm, hranicni je 22mm jestli se nepletu. Co radite? Dle servisni knizky byl remen menen v 90tis.(i kdyz je tam sekce pouze pro TDI, SDI a ja mam benzin, je to tam zaskrtnuty), dnes tam mam 151tis. Mam nechat vymenit pouze remen nebo nechat udelat cele rozvody?Nemelo by se to delat opet az po 90tis - tzn. ve 180tis?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám 160tis a nechám je udělat teď,jelikož předpokládám,že ta další výměna u tohoto auta mě mine ,ale momentálně jistota je jistota..........u ojetých aut pokud nejsem první majitel v ser.knížce může být cokoli...to není problém :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hello Hello

Asi sa spytam trosku odveci..som laik..ale poradte mi prosim, kedy sa robia rozvody na 1,6 75kW r. v 2003... mam momentalne 76tis... a neviem, ci to netreba robit uz pri 90...dik za info

na 1,8 20v mám interval 80 000km ....180 000km dle škody je podle kámoša, který tam dělal projektanta na motorárně..nesmysl...protože to máš novější, tak tam se zvedal interval, myslím, až na 120 000 km....ale zeptám se

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz uz tu resite ty rozvody... :D Kontroloval jsem sirku remene a je 22.2 mm, hranicni je 22mm jestli se nepletu. Co radite? Dle servisni knizky byl remen menen v 90tis.(i kdyz je tam sekce pouze pro TDI, SDI a ja mam benzin, je to tam zaskrtnuty), dnes tam mam 151tis. Mam nechat vymenit pouze remen nebo nechat udelat cele rozvody?Nemelo by se to delat opet az po 90tis - tzn. ve 180tis?

pokud máš původní rozvody, děkuj pánubohu, že ti vydržely :smich: 1,8 20v má interval 80 000 km ..... u stokoňovky to bude stejný.... já koupil koktu s nájezdem 99000 km, bez rozvodů..hned jsem je nechal udělat..kladky vyhrkaný, pumpa tekla..... viděl jsem to na vlastní oči, nedělal mi to značkový servis, ale kámoš, co má dílnu....prý nejvyšší čas....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ja jdu na rozvody a vse mam febi (3x kladka, 1x napinaci kladka, vodni pumpa, remen + tlmic kmitu).. jenom remen mam Bosch, budu menit také tlmič kmitu drážkového remene protoze dost rachoti.. :wallbash: servisak mi rekl ze je to na 90% spusobeno tim ze odesel volnoběh na remenici alternatoru :unsure: ma s tim nekdo skusenosti?? Ta vecicka vyrovnava nepravidelne kmity které vznikaji pri spalovani a prenasi se na remen.. :wacko:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jdu na rozvody a vse mam febi (3x kladka, 1x napinaci kladka, vodni pumpa, remen + tlmic kmitu).. jenom remen mam Bosch, budu menit také tlmič kmitu drážkového remene protoze dost rachoti.. :wallbash: servisak mi rekl ze je to na 90% spusobeno tim ze odesel volnoběh na remenici alternatoru :unsure: ma s tim nekdo skusenosti?? Ta vecicka vyrovnava nepravidelne kmity které vznikaji pri spalovani a prenasi se na remen.. :wacko:

kolik to stalo ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Já jsem měnil na AHF všechny kladky a řemen a v origo škoda servisu (Auto Kápl, Písek) za 6000 Kč.

Tak to je opravdu supr cena,já k tomu musím ještě připočíst vodní pumpu,no a jsem na 8000,-.....taky dobrý.

Říkám to jen proto ,že tady lítaly rozvody za 12,15,16 tis.,což je opravdu doooost hodně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak a mám to za sebou... byla to celkem pálka ale vyměněno všechno rozvod BOSCH- 900,- kladka nap.-1700,- kladka mala-1100,- čerpadlo-1500,- a dále napinaci kladka klinového 1500,- + řemen BOSCH 850,- sečteno s práci 9350kč Názor mojeho taty jak viděl puvodní díly "vyhozene prachy"že by to tam nechal! Auto ma na kontě 125000km a taky si myslím že by to tam mohlo zustat... jen řemen vyměnit a popřípadě ložisko na vodní pumpě(jestli jde?). Tak nevim zdali jsem udělal dobře ale aspon mam klid :huh: jo jde o 1.8T

Editováno: , autor: LuVIrs
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...