Přejít na obsah

Rozhozená geometrie, jiné poškození?


Lenka2022

Doporučené příspěvky

Hezký den všem,

 

měla bych takový dotaz.

Dnes mi pán nedal přednost, jela jsem mimo obec po hlavní silnici 90 km/h. Pán přijížděl do křižovatky, ve které zastavil a na poslední chvíli se rozjel. Nemohla  jsem už skoro nic, než dupnout na brzdu a strhnout auto na pravý příkop, abych nevletěla přímo do něj…

Příkop nebyl tolik hluboký, s autem se dalo v pohodě vycouvat. K mému velkému údivu nemá auto ani škrábnutí.

S pánem jsem pro jistotu všechno sepsala, protože mám strach, že by mohla být rozhozená geometrie? Nemáte někdo podobnou zkušenost? Kolegové mi radí, ať to neřeším, ale je to rok staré auto a já mám strach, aby z toho časem nebylo něco horšího.

 

Děkuji za rady

Lenka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A hlavně že auto není škrábnuté zvenku nemusí znamenat, že něco není poškozené na spodku, tam normálně člověk moc nevidí. Byla by to velká náhoda, kdyby výlet mimo silnici skončil bez poskvrny. I když jsi zachovala chladnou hlavu a udělala správné rozhodnutí (hlavně nevjet do protisměru), i tak měl anděl strážný plná křídla práce. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...