Přejít na obsah

Tažné zařízení na OI


Planeta

Doporučené příspěvky

jestli myslíš demontáž pouze koule a nebyla sundána delší dobu tak to si dáš. Já se s tím trápil 2 dny ponořeny v naftě různé, WD spreje, kladivo, nahřívání, ale nakonec jsem to rozhýbal a ted OK

Tak to jsi me nepotesil.Mam na mysli presne tenhle pripad.Hele mam to do PV kousek - nemrknul by ses nato pri trose casu ? :help: zkousel sem to ruzne vselijak povolovat, viklad stym a ja nevim co este ale drzi jak rakovina :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Chci si pořídit tažné zařízení, ale nevím, které koupit. Můžete mi někdo doporučit něco né moc drahého, ale kvalitního. Jde mi o to, aby šla ta koule nějak inteligentně oddělávat a nemusel jsem vozit kladivo.

A radši 7 nebo 13 pinovou zásuvku?

Editováno: , autor: MaD
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zalezi odkud jsi - trea v Praze Sestajovicich je celkem slusna firma tusim ze se jmenuje KROLL tazne zarizeni nebo tak nejak. muzes si vybrat z nekolika druhu .. bud bajonetovy sytem, nebo na srouby. Ten druhej nemusis dle vyhlasky sundavat. A dalsi vec je ze si muzes pripatit za sklopnou zasuvku - to znamena ze kdy sundas kouli tak se zasuvka sklopi pod naraznik a z venku neni videt ze mas tazny.. krome toho to nikde neurves :-)

jestli chces mam mozna nekde telefon - muzes tam zavolat a pozeptat se - montaz asi taky tak 2 hodky a cena tusim ze neco malo pres 3 litry s dani ale uz si nepamatuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci si pořídit tažné zařízení, ale nevím, které koupit. Můžete mi někdo doporučit něco né moc drahého, ale kvalitního. Jde mi o to, aby šla ta koule nějak inteligentně oddělávat a nemusel jsem vozit kladivo.

A radši 7 nebo 13 pinovou zásuvku?

Na co sundavat? S koulí se lépe parkuje a taky když to do tebe na semaforu někdo narve tak to odsere jen on :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Golfu mám tažný na šrouby, tak ho nemusím sundavat a zvykl jsem si na něj při parkování v garáži.

Nejlevnější tažný vyrábí v Mostě, na všechny modely aut. Levnější na netu jsem nenašel a je to kvalitní práce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zalezi odkud jsi - trea v Praze Sestajovicich je celkem slusna firma tusim ze se jmenuje KROLL tazne zarizeni nebo tak nejak. muzes si vybrat z nekolika druhu ..

jestli chces mam mozna nekde telefon - muzes tam zavolat a pozeptat se - montaz asi taky tak 2 hodky a cena tusim ze neco malo pres 3 litry  s dani ale uz si nepamatuju

Z Prahy jsem, jestli najdeš nějaký kontakt bude to fajn.

V tom Mostě myslíte Huličku? http://www.h-taznazarizeni.cz/nase.html

Sklopná zásuvka je určitě fajn a oddělávací kouli chci kvůli parkovacímu asistentovi, aby mi to neblblo. Jinak používat to chci jen příležitostně, prosbě abych mohl občas něco většího odvézt a nemusel to pořád vázat na střechu nebo to rvát do kufru.

Editováno: , autor: MaD
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zalezi odkud jsi - trea v Praze Sestajovicich je celkem slusna firma tusim ze se jmenuje KROLL tazne zarizeni nebo tak nejak. muzes si vybrat z nekolika druhu ..

jestli chces mam mozna nekde telefon - muzes tam zavolat a pozeptat se - montaz asi taky tak 2 hodky a cena tusim ze neco malo pres 3 litry  s dani ale uz si nepamatuju

Z Prahy jsem, jestli najdeš nějaký kontakt bude to fajn.

V tom Mostě myslíte Huličku? http://www.h-taznazarizeni.cz/nase.html

Sklopná zásuvka je určitě fajn a oddělávací kouli chci kvůli parkovacímu asistentovi, aby mi to neblblo. Jinak používat to chci jen příležitostně, prosbě abych mohl občas něco většího odvézt a nemusel to pořád vázat na střechu nebo to rvát do kufru.

mas SZ :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z Prahy jsem, jestli najdeš nějaký kontakt bude to fajn.

V tom Mostě myslíte Huličku? http://www.h-taznazarizeni.cz/nase.html

Sklopná zásuvka je určitě fajn a oddělávací kouli chci kvůli parkovacímu asistentovi, aby mi to neblblo. Jinak používat to chci jen příležitostně, prosbě abych mohl občas něco většího odvézt a nemusel to pořád vázat na střechu nebo to rvát do kufru.

tak urcite bajonet...ja mam origo od Skodovky a max spokojenost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co je originál? BOSAL, PROF SVAR nebo něco jiného? Nechci to kupovat přes škodovku, protože to mají dražší a ještě si účtují nehorázné peníze za montáž.

Asi zajedu někam do prodejny na čumendu. B)

Editováno: , autor: MaD
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Profsvar stále dodává do prvovýroby. Mám ho taky a zatím maximální spokojenost. Pokud je koule sundaná není na voze vidět že tam tažné je. A ještě jedna možná maličkost, odmontovaná koule se vejde do vercajku v rezervě. Je tam na ni už připravený místo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taktéž mám tažné na sundávání je to jednoduché na nasazení jenom se to nacvakne při sundávání se zatočí ružicí a závěs je venku tovární značku neznám je to závěs z Německa .Pokud se jedná o zásuvku mám tam třinástipolou ale musim použivat přepojku na sedmi polovou protože si pujčuji nákladní přivěs z půjčovny a ty mají zásuvky jen sedmi polové.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám TZ dodělávané, zásuvka 7-mi pólová sklopná ale koule na šrouby. Sundat se dá celkem snadno - 2 šrouby, ale nesundávám ji. Parkovací asistent si jí "nevšímá", přívěsu samozřejmě ano - zásuvka je potřeba s pomocným kontaktem, který odpojuje mlhovky a asistenta. Platil jsem v létě asi 4500 komplet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Může mi nekdo prosím nafotit, jak vypadá ten prof-svar na autě přidělaný a oddělaný? A jak vypadá ta samotná koule odmontovaná? To kvůli té díře v rezervě. ;) Fotku kdyžtak na m.dudek@cmail.cz, ať nehltíme forum.

Chtěl bych prostě něco, co má sklápěcí zásuvku, takže když odmontuju kouli, tak není nic vidět a je mi jedno, jestli při tom budu muset povolit 2 šrouby nebo zatočit ružicí, případně zavrklat nějakou páčkou.

Editováno: , autor: MaD
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...