Přejít na obsah

Tažné zařízení na OI


Planeta

Doporučené příspěvky

Může mi nekdo prosím nafotit, jak vypadá ten prof-svar na autě přidělaný a oddělaný? A jak vypadá ta samotná koule odmontovaná? To kvůli té díře v rezervě. ;) Fotku kdyžtak na m.dudek@cmail.cz, ať nehltíme forum.

Chtěl bych prostě něco, co má sklápěcí zásuvku, takže když odmontuju kouli, tak není nic vidět a je mi jedno, jestli při tom budu muset povolit 2 šrouby nebo zatočit ružicí, případně zavrklat nějakou páčkou.

Prosím pane.

post-24-1167825917.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Mikl: Díky za fotky. A tenhle bajonet se vejde do toho boxu v rezervě? A je to ten Prof-svar?

A teď jsem koukal jseště do DP a tam jsou uvedeny firmy Prof-svar a Peka. Netuší někdo kdo ta Peka je a jaký je na ní kontakt? Na netu nemůžu nic najít. :disgust:

No nebylo by lepší, kdyby dělali jen jedno a dávali ho zadarmo? :D:D:D

Editováno: , autor: MaD
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Mikl: Díky za fotky. A tenhle bajonet se vejde do toho boxu v rezervě? A je to ten Prof-svar?

A teď jsem koukal jseště do DP a tam jsou uvedeny firmy Prof-svar a Peka. Netuší někdo kdo ta Peka je a jaký je na ní kontakt? Na netu nemůžu nic najít. :disgust:

No nebylo by lepší, kdyby dělali jen jedno a dávali ho zadarmo? :D:D:D

no to by klidne mohli , klidne i zadarmo ... jen to auto by pak stalo o 8000 vic :p:p:p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A tenhle bajonet se vejde do toho boxu v rezervě?

Padne tam jak zadek na hrnec.

Montáž háku je jednoduchá,jenom se nastrčí do otvoru ve výstuze nárazníku a tahem páky se zajistí a zamkne.Při demontáži se páka odtlačí dopředu a hák vypadne vlastní vahou.

Montáž celého tažného je taky snadná,je to výměna výztuhy nárazníku za výztuhu s tažným zařízením.

post-24-1167844143.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takový dotázek... je nějakej rozdíl mezi tažným na klasiku a 4x4 kombajna ?

V tom od ProfSvaru žádný,na obě verze je stejný.

Přehlédl jsem to 4x4.

Stejný je na kobajn a krátkou brzd.přívěs 1500 kg.

Platí to i pro obě verze krátká i dlouhá 4x4 1600 kg.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Tak jsem do zámku nastříkal několikrát WD40 a klíčem ani nehnu :-( Zkusil jsem i lehce poklepat kladivem, ale vůbec nic. Chová se to, jako kdybych měl špatný klíč ... Možná jsou kousnutá stavítka ale při zasunování klíčku cvakají.

Nějaká ta fotečka by pomohla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jaky mas klic?Ja mam dva,jsou to oboustranne klice,mam na klici cislo 193,jinak to tam musis strcit,pootocit klicem a odemknout,klic pak vytahnout,pak levou rukou rukou chytnout zaves a pravym koleckem povytahnout a otocit ve smeru hodinovych rucicek az nadoraz,pak zaves vytahnout smerem dolu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...