Přejít na obsah

Voda v zadních dveřích


norbou

Doporučené příspěvky

Ahoj vespolek,

dnes jsem si všiml, že zadní dveře v šplouchají, jak kdyby tam bylo 5 litrů vody! To asi není moc dobrý, že?

Je na to nějaký fígl, jak jí dostat ven a odhalit příčinu, kde se tam vzala?

 

Někdo to tady skvěle shrnul :-D

https://www.youtube.com/shorts/fbKQuWc2dH0

 

Jirka

Editováno: , autor: norbou
doplnění
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na podruhé se to povedlo! Byly tam jen asi dva litry, bazéneq vypuštěn. Už zase nevím, jestli odklopit k sobě anebo od sebe, ale kdesi ve středu dvěří je pod gumou kanálek. Už jen jak tomu předejít a možná i vnitřek dveří vysušit. Asi to udělají v servisu v rámci ošetření dutin...

Editováno: , autor: Wojnar
Necituj bezprostředně poslední příspěvek!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 5 týdny později...

Ahoj, mám ten samý problém. Koupila jsem ŠK Octavia combi 3, rok výroby 2016 přes škoda plus. V servise před prodejem měnili plastovou lištu u okénka PZ dveří, spolu s tím tam asi i sundávali těsnění, viz fotka. Kraj těsnění se při jízdě odchlipuje (působením větru) a odkrývá díru přímo do dveří. Spolu s těsněním na spodní straně dveří jsem měla dveře plné vody až po okraj, vyteklo několik litrů vody a na parkovišti jsem udělala brutální kaluž 🙈 poraďte mi, je nějak možné okraj těsnění uchytit, ať tam nezatéká zbytečně tolik vody?

Video mého vodopádu zde (takhle to teklo asi 2 min v kuse :D): https://youtube.com/shorts/wd8Dx2Bl8_w?feature=share

Díky moc za rady :)

9D35C333-54DB-4396-B6F9-3A8AFE4703D1.jpeg

Editováno: , autor: Pluppy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...