Přejít na obsah

Asistovaná změna jízdního pruhu


JirikHL

Doporučené příspěvky

Pro procházení Briskoda fóra jsem narazil na zajímavou věc. V poslední verzi návodu pro Octavii je v sekci "Travel Assist" kromě adaptivního vedení v pruhu je navíc i Asistovaná změna jízdního pruhu.

 

Viz obrázek

image.thumb.png.792f0197253196aae3c19fa073808175.png

 

Jako podmínky pro tuto funkci jsou automatické parkování a side assist. Celkem by mě zajímalo, jestli to půjde retrofitnout/nakódovat do současných Octavií, které splňují podmínky. A nebo, jestli to třeba Škoda poskytne v rámci nějakého updatu (tak naivní ale asi nebudu :D )

 

Původní téma, ze kterého jsem čerpal zde: https://www.briskoda.net/forums/topic/505647-assisted-lane-change-making-its-way-into-octavia-mk-iv/

 

EDIT: Vzhledem k rozděleným podmínkám to na mě působí, že zpětné dodělání alespoň ze strany ŠA se neplánuje :) 

image.thumb.png.84bb1dbda13a64da51baaf1aa0a0c1ad.png

Editováno: , autor: JirikHL
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, lze to "dodělat", alespoň u VW bratříčka - Golf 8 to lze. Aktualizuje se čelní kamera na novější SW a funkce tam najednou je k dispozici. Drobná úprava kódování je nutná, ale jen samotné čelní kamery. Zatím, co vím, tak prakticky stačí aktualizovat čelní kameru a funkce je zde :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...