Přejít na obsah

Chybějící mapa Chorvatska v navigaci


Doporučené příspěvky

Chcem sa opýtať či má niekto takú patáliu , ako ja , že nemám originál v navigácii mapu Chorvátka. Pýtal som sa v škoda servise a oni mi nevedia pomôcť a nechápu to prečo to tam nemám. Viem, že môžem použiť aj inú google, waze,mapy cz .... ale nefunguje mi tam ani čítanie dopravných značiek čo ma irituje najviac. Lebo občas je to veľmi užitočné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na Chybějící mapa Chorvatska v navigaci
  • o 10 měsíců později...

Ako sa moze stat, ze auto z vyrobi ma chybajucu mapu Chorvatska?? Jedna sa tiez o Kamiq 2020, kde bola zaplatena navigacia celej EU a napriek tomu tam chyba krajina Chorvatko. Bola platena aj sluzba Infoteiment online a napriek tomu sa nikdy ziadna mapa neracia aktualizovat a nepribudla chybajuca mapa!!!

 

Jedna sa Amundsen MIB3. Software vypada, ze je aktualny 0306 ale navigacna databaza 2011 je z roku pana... :(

 

Na druhom obrazku je jasne vidiet, ze tam chybaju mapove podklady, ktore tam nikdy neboli.

 

Teraz mam na skusku v usb mapove podklady stiahnute z portalu ale nieco mi hovori, ze takto asi nebude fungovat...

Ma alebo mal niekto dalsi tento problem alebo pozna riesenie?

 

navig.jpg

navig2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...