Přejít na obsah

Chybějící/ukradené mlhovky


rzm

Doporučené příspěvky

Ahoj, mám Superb 3 v L&K 2017, tj verze před faceliftem. Před týdnem mi někdo ukradl mlhovky z auta (neptejte se mě, komu to za to stojí..). Na tu krádež jsem vlastně přišel až během jízdy z infotainmentu. Zároveň tam samozřejmě chybí chrom rámeček mlhovek a vedlejší mřížka (ta středová zůstala). Navíc přestřižené kabely ke světlům.

 

Kalkulace servisu (ne-autorizák) mi vyšla s prací lehce nad 10k (prý 3h práce) -- a to mi už přijde docela dost. Navíc se trochu bojím, že se mi to může stát znova - přecejen parkuju venku v Praze. Je možné třeba ty mlhovky jen zaslepit a vypnout je v systému auta? Případně máte nějaké doporučení kde sehnat náhradní díly v okolí Prahy (vrakoviště)?

 

Moc děkuju všem za tipy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z vrakoviště bych je nekupoval, zvyšuješ tím pravděpodobnost že je zase někdo ukradne. S vysokou pravděpodobností i ty z vrakoviště budou ukradené. 

S3 2017 nemáš pojištěný proti vandalizmu ?

Pouze pojištění a opravy z nových dílů odnaučí fetky přestat krást díly z aut.

Editováno: , autor: 15degren
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám, ale spoluúčast na 10k (nižší spoluúčast bych poměrně doplácel na pojistce). Navíc mi ještě před třemi měsíci ukradli kola (alu+pneu), a to byla kvůli prohnutí prahů škoda skoro 100 tisíc. Takže bych to ideálně už nechtěl řešit pojistkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...