Přejít na obsah

Rány při přejíždění nerovností Scala 1,5 Automat


Fuzo

Doporučené příspěvky

On 8/16/2022 at 7:07 AM, kozakm said:

Tak co noveho? Jak to vsechno dopadlo, jaka byla kompenzace od dealera?

Omlouvám se že jsem se dříve neozval. Vybrečel jsem se na FB ve skupině Scala.  Kompenzace 0. Majitel prodejny mi slíbil "lepší náhradní auto" až si tam to svoje dám. Tak že nic. Proto že nejsem prase, tak snad tam není nic zničené. Ale štve mě, že odborný servis měl týden auto u sebe a ani je nenapadlo dát auto na he ver a podívat se. K Menčíkovi už asi teda jezdit nebudu. Jo a mimochodem, když jde auto na záruční závadu, má člověk nárok na náhradní vozidlo, dostal jsem samozřejmě NIC. Bojím se že to jinde není lepší. Ještě jsem neodpověděl na dotazník škodovky, co mi dorazil do emailu po "opravě". Ale mám sto chutí to tam popsat....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako sorry pánové, ale jsme lidi, ne roboti. Že mechanik, kterej má stejný starosti jako máme všichni buď v práci nebo osobním životě apod a zrovna u jednoho z 1000 aut co udělá zapomene vyndat dorazy se bohužel stát může. Vyjádření, že je auto zralý do šrotu je fakt velmi úsměvné. V televizi nám hrnou co se jim hodí do krámu a sledovanosti. Není nic jednoduššího než v tomto případě pořešit se servisem a pokud nedošlo k poškození vozu tak holt spadne důvěryhodnost prodejce, resp. servisu a život může jít dál. V opačném případě se řeší individuálně. Jestliže má někdo potřebu hned všechno medializovat, tak se pak nemůže divit, že ho třeba i dotyčný prodejce pošle k šípku. třeba i za cenu nějaké ztráty kytičky. Jsme lidi a dá se vše rozumně řešit. Když je vůle...

Peace :-) 

 

  • Pozitivní 2
  • Negativní 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupíš si za svoje ušetřené peníze auto a nějaký lemplovský vemeno, který k tomu má manuál co má přesně udělat a vy..kašle se na to a ještě ho omlouvat? Nehledě na to, že tento konkrétní případ byl myslím dvakrát v servisu a i přesto se na to z vysoka než si to majitel našel sám! To je neomluvitelné a já bych to určitě tlačil jiným směrem než omluvou!

A to nemluvíme o tom, co tomu může potažmo být, i když škodovka samozřejmě dá papír že nic, nejsou blbý. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě u opakující činnosti se tyhle přehmaty nejčastěji stávají. Co si budeme, do servisu chodí plno schyzofréniků s každým klepnutím, které se jim nelíbí. Při počtu zalhcení falešnými poplachy pak snadno technik otupí a nenapadne ho se podívat pod manžety tlumičů. Dokonce je pro to odborný název- provozní slepota.

Jsem zajedno s @lucky.jack takové věci se prostě stávají i když člověk vemeno není.

Editováno: , autor: 15degren
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
On 9/2/2022 at 4:24 PM, lucky.jack said:

Jako sorry pánové, ale jsme lidi, ne roboti. Že mechanik, kterej má stejný starosti jako máme všichni buď v práci nebo osobním životě apod a zrovna u jednoho z 1000 aut co udělá zapomene vyndat dorazy se bohužel stát může. Vyjádření, že je auto zralý do šrotu je fakt velmi úsměvné. V televizi nám hrnou co se jim hodí do krámu a sledovanosti. Není nic jednoduššího než v tomto případě pořešit se servisem a pokud nedošlo k poškození vozu tak holt spadne důvěryhodnost prodejce, resp. servisu a život může jít dál. V opačném případě se řeší individuálně. Jestliže má někdo potřebu hned všechno medializovat, tak se pak nemůže divit, že ho třeba i dotyčný prodejce pošle k šípku. třeba i za cenu nějaké ztráty kytičky. Jsme lidi a dá se vše rozumně řešit. Když je vůle...

Peace :-) 

 

Tak že když poletíš letadlem a zdrbeš se tak sorry i ten mechanik je jenom člověk. A co se týká úkonů před předáním vozidla má mít mechanik checklist a provádět úkony dle něj a rovnou to odškrtávat. Že na to serou je jejich problém.

  • Pozitivní 3
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...