Přejít na obsah

Unik oleje z motoru


Leonin

Doporučené příspěvky

Mam jeden problem vymena tesneni pod vanou a nejake tesneni odvetravani klikovky.Cela vana motoru je sucha a odmaštena po ujeti cca 15km koukam nato a opět je vše suche ale ve středu vany jsou kapky od oleje jakoby to prosakovalo.Čim to muže byt nevite někdo jak se ten olej tam dostava?už nevim.Dikec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 12 let později...

Ahoj, prosím o radu. Dnes jsem byl pod autem (chystám se měnit lambdu) a všiml jsem si, že mi lehce uniká olej viz. foto. V minulosti jsem nechal pretesnovat vanu, olej unikal mnohem více na jiném místě až tak že zůstávaly kapičky na podlaze (řešil jsem to taky tady na fóru). Teď se nic takového neděje a v květnu jsem prošel technickou bez problémů. Má cenu to řešit? Popř. Existuje nějaký snadný způsob jak si to sám utěsnit bez sundávání? Slyšel jsem o různých tmelech, ale nemám s tím zkušenost. Předem děkuji za jakoukoliv radu! :)

IMG_20190701_142805.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...