Přejít na obsah

OII směrovky v zrcátkách


RhG94

Doporučené příspěvky

Ahojte chalani mám Octaviu II 1.9tdi 2005 a mám problém so smerovkami v spätných zrkadlách, že NESVIETIA resp. neblikajú spolu s ostatnými smerovkami. 
 
Skúšal som aj merať, a štava tam nie je, vyhrievanie aj naklápanie funguje. 
 
Ďakujem za každú radu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
  • o 3 roky později...

Zdravím všechny, chtěl bych se prosím optat, po výměně baterie (tuším, že po výměně) mi přestaly blikat blinkry v zrcátkách a ani nesvítí osvětlení nástupní plochy. Provedl jsem výměnu obou blikačů za nové a stále nic. Zkontroloval jsem pojistky všude možně, shlédnul x témat, ale ten samý problém nikdo neměl. Uměl by mi někdo poradit po čem se případně podívat atd? Děkuji moc 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 38 minutami, mino22 napsal:

Prekontrolovat kable vo dverach (husí krk), konektory na RJ dveri, mensi konektor hore pri ovladači el. okien (mal som ho jemne zoxidovany), pripadne znovu nakodovat RJ dveri. 

Screenshot_20220809_124428.thumb.jpg.4726db400f07c254a70bf88db4650e12.jpg

 

Díky moc, kouknu na to, i když je mi to pořád divný, že padly obě strany najednou. Další věc je, že až do výměny baterie to šlo bez problémů. Vsadil bych na to kódování řídící jednotky dveří. Aspoň mám dneska co dělat. Pak dám vědět. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud blinkry nejdou na obou stranách najednou, tak bych spíše překontroloval, pokud je ta možnost, skrze diagnostiku, jestli to někde nehlásí zkrat na kostru, což může znamenat také jen "banalitu" jakožto prasklou pojistku. Nevím, co vše je na pojistkách společně s blinkry v zrcátkách, ale možná zrcátko jako takové má vlastní pojistku, tak jestli něco na něm funguje (zatmívání/přisvícení na zem/el. ovládání/výhřev/sklopení při zamknutí)
Jen jsem zapomněl dopsat, ty chyby v diagnostice zkontrolovat až potom, co se provede pokus o aktivaci některé z funkcí na tom zrcátku, někdy se chyba vyvolá až poté, co se daná věc/funkce začne používat. Je tedy divné, že by to na blinkr v zrcátku nepsalo chybu. Min. zkrat na kostru psát musí, když nefunguje.

Editováno: , autor: Krosta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, Krosta napsal:

Pokud blinkry nejdou na obou stranách najednou, tak bych spíše překontroloval, pokud je ta možnost, skrze diagnostiku, jestli to někde nehlásí zkrat na kostru, což může znamenat také jen "banalitu" jakožto prasklou pojistku. Nevím, co vše je na pojistkách společně s blinkry v zrcátkách, ale možná zrcátko jako takové má vlastní pojistku, tak jestli něco na něm funguje (zatmívání/přisvícení na zem/el. ovládání/výhřev/sklopení při zamknutí)
Jen jsem zapomněl dopsat, ty chyby v diagnostice zkontrolovat až potom, co se provede pokus o aktivaci některé z funkcí na tom zrcátku, někdy se chyba vyvolá až poté, co se daná věc/funkce začne používat. Je tedy divné, že by to na blinkr v zrcátku nepsalo chybu. Min. zkrat na kostru psát musí, když nefunguje.

Mě nejde do hlavy, že nastavení zrcátek a výhřev jde, jen nejdou blinkry a osvit nástupní plochy. Je to octavia 2, takže to nějaké další extra funkce nemá. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Kubrt90 napsal:

Mě nejde do hlavy, že nastavení zrcátek a výhřev jde, jen nejdou blinkry a osvit nástupní plochy. Je to octavia 2, takže to nějaké další extra funkce nemá. 

Pojistky jsem koukal snad úplně na všechny, i jsem je vyndal, očistil, vrátil a nic. Vyměnil jsem celé ty spodky za nové a bez rozdílu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, mino22 napsal:

Pozriet kodovanie, ak je v poriadku, odporucam aj tak znova prekodovať. 

Věděl byste, kde a jaký kanál, abych věděl, na co se s kámošem zaměřit? Nejsem v tom moc odborník, abych věděl po čem jít hned a neotravoval ho zase s něčím hodiny, díky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...