Přejít na obsah

Klíč


Nexus

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
OT: za jak dlouho se ti vybila? me drzi uz skoro dva roky a zil jsem v tom, ze az se vybije, tak ji vymenim a jede se dal

Já prodával Fabii po 3,5 letech a ve sklopným klíčku jsem měl stále původní baterii. Používaný byl několikrát denně (víkendy teda jen občas). A to jsem jednou při mytí oken vykoupal ten klíček ve kbelíku s vodou. Ani jsem ho nerozebíral, jen jsem z něj vyklepal vodu, tedy spíš z jeho záhybů, úpně dovnitř se nejspíš nedostala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Host Guest_Marek

Moze mi niekto vysvetlit aky suvis ma zle zapojene radio s dialkovym ovladanim CZ? Podla schemy je konektor radia priamo napojeny na reproduktory a s riadiacou jednotkou komfortnej elektroniky(v nej je cip pre dialk. ovladanie)-OCTAVIAI,2001

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...
tak jsem to zkoušel a stále to nejde :( tak asi je dálka už v hajz... :angry:

Pokud nejde otevřít dálkovým ovládáním kvůli nesouhlasu kódu, provádí se synchronizace takto: zmáčkni tlačítko na dálkovém ovladaní a pak do jedné minuty odemkni klíčem dveře.

ja mam presne rovnaky problem - nahradny kluc ktory normalne vobec nepouzivam mi nefunguje (dialkove ovladanie). Ked otvorim klucom tak sa po chvilke spusti alarm (original) ale nastartovat s nim ide...

Navod popisany vyssie (presne ako je v navode k autu) nepomohol, stale to iste.

Ledka pri stlaceni tlacitka blika rovnako ako na kluci kt. ide.

mate nieto inu radu alebo mam ist rovno do servisu? :help:

Dik!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nikto nevie pomoct???

:help: :help: :help:

tak jsem to zkoušel a stále to nejde :( tak asi je dálka už v hajz... :angry:

Pokud nejde otevřít dálkovým ovládáním kvůli nesouhlasu kódu, provádí se synchronizace takto: zmáčkni tlačítko na dálkovém ovladaní a pak do jedné minuty odemkni klíčem dveře.

ja mam presne rovnaky problem - nahradny kluc ktory normalne vobec nepouzivam mi nefunguje (dialkove ovladanie). Ked otvorim klucom tak sa po chvilke spusti alarm (original) ale nastartovat s nim ide...

Navod popisany vyssie (presne ako je v navode k autu) nepomohol, stale to iste.

Ledka pri stlaceni tlacitka blika rovnako ako na kluci kt. ide.

mate nieto inu radu alebo mam ist rovno do servisu? :help:

Dik!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...
To nikto nevie pomoct???

:help: :help: :help:

Pokud nejde otevřít dálkovým ovládáním kvůli nesouhlasu kódu, provádí se synchronizace takto: zmáčkni tlačítko na dálkovém ovladaní a pak do jedné minuty odemkni klíčem dveře.

ja mam presne rovnaky problem - nahradny kluc ktory normalne vobec nepouzivam mi nefunguje (dialkove ovladanie). Ked otvorim klucom tak sa po chvilke spusti alarm (original) ale nastartovat s nim ide...

Navod popisany vyssie (presne ako je v navode k autu) nepomohol, stale to iste.

Ledka pri stlaceni tlacitka blika rovnako ako na kluci kt. ide.

mate nieto inu radu alebo mam ist rovno do servisu? :help:

Dik!

Jak jsi dopadl v servisu?

mam stejny problem-po vymene baterie blika dioda ale auto nereaguje ani po synchronizaci dle manualu :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...