Přejít na obsah

Škoda Connect Lite


Doporučené příspěvky

před 1 minutou, milanxx napsal:

O víkendu se mi podařilo se přihlásit, pak se sama párkrát odhlásila a teď už je 2 dny přihlášená. Záloha ale stále nefunguje.

Tak sme na tom rovnako. Okej som kľudnejší led viem že chyba nie je u mňa 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Aplikaci již funkční, jen se mi nedaří přijít na to, jak zajistit automatické připojení Dataplugu k telefonu přes bluetooth. Když přijdu do auta a zapnu zapalovaní, tak nedojde k připojení, toto musím udělat ručně tím, že zadám pin, jako bych připojoval Dataplug poprvé. Nemáte někdo nějaký nápad???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ťažko povedať, od čoho to závisí. Prvýkrát som Dataplug pripájal na starý mobil S8+... na ňom som mal problém s pripojením. Potom som mobil vymenil za novšiu S20ku a odvtedy už 2,5 roka loguje všetky jazdy bez závad, aj keď mesiac neotvorím appku v mobile. Podobný problém som mal aj s apkou Fuelio a teraz loguje všetko.

 

Nerobil som žiadne špeciálne nastavenia, len ich mám zaradené medzi neobmedzené appky - tj. môžu používať batériu na pozadí bez obmedzení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...