Přejít na obsah

MyŠkoda ověření a zavření oken


Doporučené příspěvky

Ahoj, v pátek jsem si dovezl scalu a teprve se rozkoukavám kde, co a jak. Zatím jsem si aktivoval na měsíc zdarma zkušební care connect, ale nemám ověřený ŘP, takže nemůžu vyzkoušet odemykání a zamykání přes apku. 

 

S tím mám dva dotazy:

- Ověření je předpokládám v každém autorizovaném servisu, platí za to něco?

- Jdou po ověření přes apku zavřít okna?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@RYU Pokud vím, ověření je zdarma.

Co se týče oken, tak Scala nemá indikaci otevřených/zavřených oken  a neumí je dálkově ovládat přes appku. Je zde pouze indikace stavu dveří. A zde app dost často ukazovala nesmysly v podobě otevřených dveří i když byly zavřené...

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Michal T. Máš pravdu, prakticky ověřeno, že stav oken se nevyhodnocuje. Mohlo mě hned napadnout si to vyzkoušt, ale aspoň tady bude info pro ostatní.

 

Pro mě osobně tím asi ztácí smysl celá appka, bo si zatíím ještě dokážu zapamatovat kde parkuju a ostatní věci zjistí člověk v infotainmentu. 
Aspoň ušetřím 1500 ročně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Mám rok výroby 2021. 

Ověření ŘP proběhlo zdarma v AS. 
Stav oken není blamáž funguje to. V ikonce auta je vidět i které okno je přesně otevřené. 

U některých vozidel kdyby nefungovalo dálkové zamčení/odemčení je nutné aktualizovat ŘJ což u mě udělali.
Pak jsem s tím neměl problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám 3/20, udělal jsem test. Okno otevřeno - nic neukazuje a ještě píše že je zavřeno. Otevřel jsem dveře a na ty to upozorní viz foto.

Nemohu si pomoct, ale je to paskvil, který by měl být součástí auta na hraní zákazníků než zjistí, že to stojí za prd a přestane je to bavit, jelikož se na to nedá spolehnout!

Takto mají testovací králíky, kteří jim za to ještě platí. A není to k zamyšlení a pousmání? :-)

ECFF9EEC-1B24-4361-A920-4F1F966C0288.png

Editováno: , autor: Dodi 15
Foto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Dodi 15 Naštěstí mám pořád pouze zkušební období zdarma. 

 

Asi takhle, pokud přes tu aplikaci nejdou zavřít okna, pokud vidím že prší, ale nejsem v dosahu klíče, tak je to za 1500 na rok doslova k h*vnu. Ostatní funkce pro mě nejsou nikterak zajímavé, protže to vše zjistím v infotainmentu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Okno dálkově zavřít nejde v aplikaci ani myslím na to není nikde tlačítko. 

Jediné co mě napadá. Četl jsem někde že by mělo jít kódováním nastavit, že vozidlo zamknutím zároveň zavře okna. Ale jistý si nejsem třeba to je jen u některých výbav (jiné ŘJ). 
 

Těm co Vám to nejde jděte do AS ať vám na to přehrají software. Pokuď máte auto v záruce není přece problém. A udělají vám to v rámci záruky určitě zdarma. Mě to taky udělali. Nešlo mě totiž vůbec odemknout/zamknout auto dálkově přes MyŠkoda. Po přehrání SW to pak šlo bez problémů. 

Není pak se třeba rozčilovat. A hlavně bude to fungovat. Do budoucna se to může hodit kdyby pak třeba přidali nějaké funkce (třeba i to zavření a otevření okna). A nebo když by předplatné bylo třeba levnější. Důležité je aby to bylo po SW stránce připravené. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Keď tu apku nebola ŠA dať do poriadku za 3 roky tak už nikdy nepôjde korektne. Skôr skončí výroba Scaly. To otváranie a zatváranie sa dá aktivovať v servisoch ako píše vyzsie. Ale pri spoľahlivosti apky si nikdy nebudete isty čo je je v danej chvíli správne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...