Přejít na obsah

Aktivace Trailer assist


spylinger

Doporučené příspěvky

Zdravím,

mám dotaz k dokodovani Trailer assist na Sup 3 iV- MY2021. Má tažné zařízení a myslím že všechny asistenty (asi). Trailer assist mi nejde aktivovat (mám připojen vozík, objedu s ním pár zatáček, zařadím zpátečku, zmáčknu tlačítko) a ono mi to napíše, že nelze aktivovat Park Assist protože mám připojen přívěs. Myslel jsem, že ho tedy nemám aktivovaný. Tento týden jsem byl v originál servisu a mimo jiné jsem se ptal, jestli ten Trailer assist jde nějak aktivovat. Pak mi řekli, že podle výbavy by tam ASI měl být a že je divné že mi to nejde spustit, ale že to nemají jak odzkoušet protože tam nemají žádný přívěs :-( Ale že to nikde jednoduše aktivovat nelze. Mám za to, že ho tam prostě nemám... nebo jak ho jinak spustit... Jde to dokodovat bez ztraty zaruky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle chovani auta tam Trailer Assist nainstalovan neni.
 

Nejblbuvzdornejsi pro koncoveho uzivatele je aplikace OBDeleven. Koupis si od nich bazmeg do zasuvky, strcis, zapnes aplikaci a za par kreditu ti to trailer asaist nainstaluje samo.

 

Pak je samozrejme cesta pouzit VCDS, ale kabel vyjde draz, plus to uz neni o jednom kliknuti.

 

Skodovka by mela vedet, zda tam trailer assist je, nebo neni. Buds ho zaplatil, nebo ne... a ve vypisu vybavy musi byt uveden. Pohledem na auto se to nijako nepozna.

 

Nejjednodussi cesta je zajit k nekomu, kdo ti to za par korun nakoduje, podle toho odkud jsi.

 

@Pawouk asi by to bylo zahodno sloucit s temou Trailer Assist, nebo spis potazmo kodovani, protoze to vypada ze to jenom neni dokodovane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro Trailer Assist jsou podmínkou správné jednotky dveří (což ale u takto nového MR budou), parkovací assistent, couvací kamera typu KA2+ (tedy RVC Compact+, RVC Compact nestačí) a pak je to pouze o dokódování. Na pohled však poznat, jaká tam je couvací kamera nelze, to jen diagnostikou, jaké má číslo dílu 😕 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Nie som si istý ci Superb 3 mal kameru 5Q0980568-A-B tj Compact+ z výroby  ktora podporuje parkovanie s prívesom ARA.

Zatiaľ som Superba 3 riešil len z 5Q0980566-A-B kamera Compact bez systému ARA

alebo  Area view 5Q0907566C-D ta už ma asistenta parkovanie s prívesom ARA

Takže máš spätnú kameru len v zadnom madle alebo štyri kamery v prednej maske a spätných zrkadlách a madle otvárania zadných dverí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...