Přejít na obsah

Demontáž zadních sedadel


Jan34

Doporučené příspěvky

Dobrý den, 

mojí ženě se stala výborná věc - spadla ji náušnice do prostoru k úchytům bezpečnostních pásů na zadních sedadlech. Sedadla jsou odvětrávaná/vyhřívaná. 
Neví někdo jak sedadla demontovat? Děkuji mnohokrát 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přední část sedáku uvolníš z úchytky tahem nahoru, jak je v návodu od Powouka. Pak to drží ještě v zadní straně sedáku takovou jakoby kotvčkou. Chce to grif. Dělám to tak, že vlezu před zadní sedadla zadkem k přední sedačce. Kolenama zatlačím sedák dozadu ( směrem do opěradla) A v zadní části sedák ze spodu přizdvihávám. Tím sedák mysunu z té kotvičkové úchytky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste pred sundanim sedaku je potreba sundat plastove krytky drzaku na isofix. Sedadla jsem mel sundane a bez tohoto kroku to nejde. Presne jako na tomhle videu. Vyhrivani nevadi, je tam kabel, ktery je dost dlouhy a da se odpojit.

 

Editováno: , autor: 5icz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Nevím tedy jaké zkušenosti mají ostatní, ale já mám takovou, že výměna byla nutná. Na starých průchodkách sedačka nedržela dobře. Čili za mě je výměna nutná. 
 

plus zareaguji ještě na téma vyjmutí krytek isofix - na mém Superbu 2018 je nebylo nutné a ani možné odstranit stejně jako na přiloženém videu výše. Stačilo je směrem nahoru povytáhnout ven. 
diky moc všem za názory 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...