Přejít na obsah

BXE 1.9TDI Tlakovanie chladiacej sústavy.


adrian147

Doporučené příspěvky

Dobrý deň mám problém s  1.9TDI BXE bez DPF tlakuje chladiacu sústavu až tak že pri dlhšej jazde mizne chladiaca. Pri dlhšej jazde cca 150km začne svietiť čidlo chladiacej kvapaliny, expanzná nádoba je prázdna ale ako náhle sa otvorí viečko tak sa niekedy chladiaca vráti na pôvodnú hladinu a niekedy nie.
V servise sa robila skúška nejakou kvapalinou na prítomnosť CO2 v chladiacej sústave s negatívnym výsledkom, nesfarbila sa tá kontrolná kvapalina na zeleno takže servis vylúčil tesnenie pod hlavou.
Nechcem chodiť po servisoch krížom krážom vedeli by ste mi poradiť čo by to mohlo teda byť ?
A taktiež niekedy naštartuje na prvý krát a niekedy nie točí aspoň 7 sekúnd a posledný krát sa mi stalo že zhasol za jazdy a nedal sa naštartovať po vychladnutí (nasledujúci deň) naštartoval na prvý krát. Bolo mi povedané že je potrebné vymeniť tesnenia na vstrekovačoch, keďže servis vymenil palivový filter a aj tesnenie. Môže to byť to ?
Ďakujem za každú radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...