Přejít na obsah

Rosení klapek


dannycz96

Doporučené příspěvky

Zdravím :) Chtěl bych se zeptat, jestli jste se nesetkali někdy s tímhle problémem. Klima jede v pořádku bez problému ale když ji vypnu a pokračuji v jízdě pár minut, tak klapky se zevnitř i z venku začnou rosit. Pod výdechem to vypadá taky tak oroseně , jak kdyby něco vytékalo ( viz. foto). Po chvilce to vyschne. V servise si moc nevěděli rady, co by to mohlo být. Odtoky jsou prý průchozí, jen chybělo tak třetina chladiva, což mi přijde celkem dost od poslední kontroly na konci roku. Jinak na to, že tam je byl takový úbytek, tak klima fungovala celkem v pohodě bez problému. Auto mám několik let ale s tímto problémem jsem se začal setkávat až teď. Pár lidí říkalo, že to je normální jev ale v životě jsem se s tím u žádného auta nesetkal a doteď to jelo v pohodě, takže někde musel nastat nějaký problém. Předem díky moc za rady :)

299828477_5632857683400473_154596262044020489_n.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, že za cca 3/4 roku chyběla 1/3 chladiva je tedy hodně špatně a systém klimatizace je určitě netěsný a není to v normě, i když servis třeba tvrdí něco jiného. Změnil bych servis a urychleně to upaloval opravit, tedy tam, co  umí a vůbec taky chtějí  odhalit a opravit únik a nekecají nesmysly. Ano klima dokáže chladit, i když velká část chladiva chybí, ale u Vás pravděpodobně se na těch klapkách objevuje právě ten únik. Neváhejte a najděte si jiný servis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do servisu už chodím několik let a vždy v pohodě. Ale teď s tímhle jsem celkem nespojen. Tvrdili, že z kapacity 500 doplňovali nějakých 200 ale, že to nemusí měřit úplně nejpřesněji. Každopádně i tak je to dost  

Před hodinou, DušanV napsal:

No, že za cca 3/4 roku chyběla 1/3 chladiva je tedy hodně špatně a systém klimatizace je určitě netěsný a není to v normě, i když servis třeba tvrdí něco jiného. Změnil bych servis a urychleně to upaloval opravit, tedy tam, co  umí a vůbec taky chtějí  odhalit a opravit únik a nekecají nesmysly. Ano klima dokáže chladit, i když velká část chladiva chybí, ale u Vás pravděpodobně se na těch klapkách objevuje právě ten únik. Neváhejte a najděte si jiný servis.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...