Přejít na obsah

Omezovač otáček


george_75

Doporučené příspěvky

Zdar škodováci, vždycky jsem měl čtyřválec i plynový většinou 1,4 mpi naposledy 1,2 tsi 77 kw bez plynu, ale současná situace s cenami mně přivedla zpět k LPG.

Takže se poprvé seznamuju v rapidu s 1,2 mpi 55KW

Nečekal jsem samozřejmě trhač asfaltu ;-)

Teď mně zarazila jedna věc na neutrál nejde motor vytočit víc jak na čtyři tisíce otáček, při jízdě to lze vytočit až do červeného i když pak mi zvuk hodně připomíná stary Wartbug 311 :-) :-)

Je tam nějaký omezovač který to pozná ??

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, Pawouk napsal:

A k čemu je dobré vytáčet motor do otáček na neutrál?

Samozřejmě k ničemu.

Dělal sem olej filtry svíčky a je to LPG, takže je to choulostivé na svíčky a odtrh, aspoň kdysi bylo co si z dřívějších zkušeností pamatuju. Když byly špatné svíčky či odtrh, tak to nešlo do otáček, proto ta zkouška. Proto taky tento dotaz, starší škodovky se nechali normálně vytočit  a proto dotaz. díky za odpovězení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, touareg3 napsal:

Neviem, ktoré staršie škodovky, ale moja Fabia 1 z r. 2006 mala tiež obmedzovač otáčok na voľnobeh.

Omezovač mají všechna auta, ale kdybys četl pořádně příspěvek, tak bylo psáno ve čtyřech tisících, ale starší auta se dala vytočit do omezovače v červeném poli 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...