Přejít na obsah

Centrální zamykání na DO


m.krizovka

Doporučené příspěvky

Mam fabku r.v 2002 combi a chcy si dát namontovat centrál na DO.Vůbec ale vůbec o tom nemam šajn a proto bych zde uvítal rady kterej si mam nechat namontovat nebo jen koupit a namontovat si to sám.Připomínám že vím kam se v autě leje benoš a voda do ostikovačů tod vše o mem přehledu o autě.A v jaké cenové hladině se to tak bohybuje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 9 měsíců později...

Ahoj, nebudu zakládat nové téma, proto se zeptám tady na problém s kterým si nevím rady. Mám ve Fábce origo centralní zamykání bez dálkového ovládání, proto bych chtěl dálkový ovl. dokoupit.

Poraďte prosím jakou kvalitní značku zvolit. Něco jsem našel TADY bude to dobrá volba?

Co se týče pátých dveří, bude stačit dokoupit "odskok" pátých dveří? ten jsem zase našel TU

Potvrdte mi pls mou volbu, nebo případně poradte jinou značku dalkového ovládání, abych mohl zboží s klidným svědomím objednat. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud máš origo centrál, tak jedině doporučuji si sehnat komfortku 433E + ovladače.. Je to snadná montáž, za 5 minut hotovo a cenově tě to vyjde do 1000,- (stejně jsem to řešil já). Bude ti fungovat i odskok 5 tých dveří.

Ancovka: Prosim tě, do ceny 1000Kč,- bych se vešel se všemi komponenty- komfortka 433E + ovladače +přívěsek dalk. ovladače???

Wittmann: Nevíš pls na kolik by vyšly origo vystřelováky s dal. ovládáním. Splácím nějaké úvěry a mohu do toho vrazit max. 2-2,5tisice :)

PROCHY603: 2v1 ajD.O.+ alarm. Určitě bych o této možnosti vážně uvažoval, počkám ale až zjistím cenu originálu, pak se rozhodnu... ;)

Editováno: , autor: vit.x
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to měl takhle: za 1000,- jsem pořídil komfortku 433E + 2 slazený ovladače. No a po čase jsem si od užvatele Alejsja koupil jeden vystřelovací klíč za 700,- + 100,- za vybroušení planžety a potom stačí jen přehodit tyčinky immo.. Jenže mám jen jeden vystřelovák a druhý klíč je klasika.. Ale chvilku jsem jezdil jen s ovladačem + klasický klíč a dalo se to zvládnout, jen to trošku trhá kapsu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ancovka: Prosim tě, do ceny 1000Kč,- bych se vešel se všemi komponenty- komfortka 433E + ovladače +přívěsek dalk. ovladače???

Wittmann: Nevíš pls na kolik by vyšly origo vystřelováky s dal. ovládáním. Splácím nějaké úvěry a mohu do toho vrazit max. 2-2,5tisice :)

PROCHY603: 2v1 ajD.O.+ alarm. Určitě bych o této možnosti vážně uvažoval, počkám ale až zjistím cenu originálu, pak se rozhodnu... ;)

Kontakturj Cosbyho nebo asi blíž to máš Honza72. On ti to udělá. Originál tovární komfortka ...433E + stačí jeden vystřelovák. Dobrá cena a stoprocentní spolehlivost. Nevymýšlej náhrady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem si do Fabky namontoval toto http://www.rakso.cz/detail/skoda-fabia-i-d...lniho-zamykani/.

Doporučuji velmi jednoduchá montáž.

Do objednávky jsem napsal, že mám Fabii r.v. 2003 s origo centrálem + stahování předních skel. Přišlo mi to i s návodem přímo do fabie a už z naletovanými diodami pro zapojení na směrovky nebo parkovačky dokonce funguje i dojezd oken po zamčení. Přívěšek doporučuji pro jeho cenu a bezproblemovou instalaci i pro lajky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ja som mal problem z comfortkou minuleho roku,auto neislo otvorit na DO. Klučom som otvoril vodicove dvere,ostatne ostali zasejvovane a nesli otvorit ani z vnutra.Mechanik namotntoval svoj zamok.Ked ho napichol tak tie dvere fungovali aj na dialku.Takze nasledovalo otvaranie auta zo sefnutymi zamkami a zatvorenymi dverami. Po vymene zamkov auto samo zacalo sejfovat zamky takze mi odporucili vymenu centralnej jednotky comfortu. Central po nakodovani funguje ale v poslednej dobe ak zapnem kluč počujem slebe pipnutie v strede pristrojovky.Neviem ci to ide od radia lebo mi to nerobi stale,alebo je to zasa comfortka.Co sa mi vtedy stalo ze som musel menit cely central.Auto sem tam cvaklo,ale v schranke zavad neboli ziadne. Auto bolo opravovane v znackovom servise.Citam ze tomu rozumiete tak mi poradte preco mi odisiel cely central.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, chystám se dodělat DO centrálního zamykání na svý Fábce s original centrálem. Dokoupil jsem komfortku (433E ), sadu zámků s 2vystřelováky. Ted by mne zajímolo na kolik mě zhruba vyjde v servisu výměna komfortky, zámku dveří+ spínací skřínky, nakodování dálových ovladačů a imobilizeru. Takže mě zajímá cena za montáž v servisu a cena u někoho kdo by to zvládl třeba doma. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, chystám se dodělat DO centrálního zamykání na svý Fábce s original centrálem. Dokoupil jsem komfortku (433E ), sadu zámků s 2vystřelováky. Ted by mne zajímolo na kolik mě zhruba vyjde v servisu výměna komfortky, zámku dveří+ spínací skřínky, nakodování dálových ovladačů a imobilizeru. Takže mě zajímá cena za montáž v servisu a cena u někoho kdo by to zvládl třeba doma. :)

Do servisu Skoda to nedavaj -vysoka cena montaze ak ti to urobia. Oslov tu na Fore napriklad: COSBY,VASA, Atd. ;):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 3 týdny později...

Potřeboval bych poradit, tak využii tohoto vlákna.

Mám fabii MR2004 s originálním centrálem a předními el. okny (CAN). Zkoušel jsem dneska namontovat komfortku z nové fabie (5J0 959 433 A) s DO, ale nějak to nefunguje. Do kodování jsem nastavil hodnotu 00067, jako to bylo na původní. Okna fungují jak mají, zevnitř centrál taky, ale když zamknu klíčem zvenčí (zámkem), tak nezamkne na SAFE, kontrolka se rozbliká rychleji než obvykle a po určité době svítí. Když pak přečtu paměť závad vypíše toto:

00928 - Zamykaci jednotka centralniho zamykani: strana ridice (F220)

27-00 - nesmyslny signal

00929 - Zamykaci jednotka centralniho zamykani: strana spolujezdce (F221)

27-00 - nesmyslny signal

00930 - Zamykaci jednotka centralniho zamykani vzadu vlevo (F222)

27-00 - nesmyslny signal

00931 - Zamykaci jednotka centralniho zamykani vzadu vpravo (F223)

27-00 - nesmyslny signal

01134 - Houkacka alarmu (H12)

25-00 - neznamy stav spinace

Když jsem opět vrátil původní komfortku centrál funguje normálně.

Nevíte někdo čím by to mohlo být? Co bych měl ještě nastavit? A dá se nějak deaktivovat alarm, aby nehlásil chybu sireny? Ve VISu ani DP jsem si nic nedocetl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Nazdárek, potřeboval bych dodělat DO centrálního zamykání na svý Fábce s original centrálem bez DO .

Všechny pořebné komponenty jsem dokoupil: tedy komfortku 433E , sadu zámků s 2vystřelováky.

Nevíte o někom kdo by byl ochotný mi to namontovat v okolí Mělníka (středočeský kraj) a na kolik by mě zhruba vyšla výměna komfortky, zámku dveří+ spínací skřínky, nakodování dálových ovladačů a imobilizeru. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...