Přejít na obsah

Dlouhý první start


cosmicboy

Doporučené příspěvky

Superb 2, 2.0 TDi, CFGB, 125 kW, 2010, 230 tis. km. Poslední dobou mám problémy s delším prvním startem v rámci dne. Stává se, že po 24 hodinách stání to prostě dlouho točí, než naskočí. Další starty v rámci dne jsou pak okamžité. Výjimečně se stane, že po 3 dnech stání ale naskočí hned... Zároveň jsem zaregistroval, že tu a tam po otočení klíčku setře zadní stěrač, aniž by byl zapnutý, a to ani přední. Nevím, jestli to může mít souvislost. Baterie je takřka nová, i po připojení nabíječky je nabita velmi rychle, takže zde asi problém nebude. Poradíte, kterým směrem se vydat hledat příčinu problému? Ještě dodám, že jsem nedávno (v rámci aktuálních cen) přestal tankovat prémiovou naftu (Verva a V-Power), takuji normální, ale zůstávám věrný "značkovým" pumpám. Ale to snad příčinou nebude...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...