Přejít na obsah

Dorobenie dalsieho USB


vilo1070

Doporučené příspěvky

Viete prosim poradit ci sa da dorobit do S3 07/2016 s radiom Columbus dalsie USB, cez ktore bude fungovat android auto? Mam 1 vpredu a 1 vzadu. Potreboval by som ho do stredovej priehradky pripadne priehradky pred spolujazdcom. Myslim, ze od MY 2019 je aj v stredovej priehradke. Je to teda iba vec kabelaze alebo starsi Columbus ani nema vystup na 3.USB?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, to lze dodělat, je potřeba ale k tomu překopat kompletně USB.

Musí se koupit USB Hub, oba konektory nové, přepojit piny ze současného USB do USB Hub a připojit nové další napájení do USB Hubu.

To, co Deliberator napsal, tak pro Android Auto fungovat určitě nebude, jen jako napájení

 

To USB, co je vzadu, funguje pro Android Auto? Pokud ano, tak USB Hub už v autě bude, to by pak bylo o dost snazší. To pak bude potřeba zjistit, jestli tam je novější nebo starší verze. Pokud ta novější, tak umožňuje připojit i třetí USB, přes které je možné používat Android Auto, ale umožňuje napájení jen 1A a CarPlay přes něj nefunguje. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zadne USB funguje aj na Android Auto. A potrebujem to 3.usb prave kvoli Android autu.

Ako ale zistim, ci mam jednotku novsiu s HUBom na 3 usb alebo starsiu na 2 usb?

Je ta jednotka tazko pristupna alebo sa ku nej dostanem lahko?

Je rovno za stredovym displejom ci sa ku nej ide cez skrinku pred spolujazdcom?

Ten 1A na nabijanci prud by mi postacoval, to by bolo OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nenašel jsem, kde je umístěn v Superbu nebo Passatu. A u mě v Octavii jsem to prostě dal pod displej :D 

Našel jsem fotku, kde to je normálně v Golf 7, tak třeba to bude u Superba podobné.

Každopádně ruku do ohně za to, že třetí konektor funguje i pro AA nedám. Sám jsem to nikdy nezkoušel. Jen jsem o tom četl. Snažím se znovu najít ten článek, kde to bylo psáno

xMAAAgOxPOA-1920.jpg

Editováno: , autor: Krosta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem našel jiný článek, kde to někdo údajně reálně testoval a nejde to. 

https://www.drive2.ru/l/539027055375810654/

"Ale ve výsledku nebylo možné donutit Škodu Mib, aby určila všechny 3 konektory, ať si s úpravami hrajete jakkoli, stejně máte v hlavě jen 2 USB, třetí prý jen na nabíjení a telefon, po připojení na krátký okamžik se nabíjení a smartlink zapnou, ale rychle se přeruší, a poté se na obrazovce zobrazí chyba USB"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...