Přejít na obsah

Škoda Octavia 2 na křižovatce se nerozjelo


Olis1801

Doporučené příspěvky

Zdravím, mám problém. Minulý týden jsem nastartovala, ujela cca 500m a při rozjíždění na křižovatce mi chcíplo. Nešlo nastartovat. Odtlačeno - zkoušení startování - nic. Odtáhnuto na tyči. O 2 dny později auto normálně nastartovalo. Bez jakékoli závady na diagnostice. Nyní odjeto cca 50 km a zatím funguje, ale všimla jsem si zápachu spáleniny od zadní pravé části vozidla. EGR měněn v červnu. Palivový filtr čistý.

Prosím poraďte co s tím. Mechanici už si s ní neví rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zavzdušnění palivového systému, překážka tamtéž, porucha elektroniky, v podstatě kterýkoliv konektor čidla, přechodový odpor, třeba i na kontaktu autobaterie atd. Dost pochybuju, že by se cokoli jmenovaného "samo" opravilo. Překážkou jsem myslel parafiny v naftě, ale taková zima minulý týden nebyla - muselo by být pod nulou + špatný stav filtru.

Nezbývá nic jiného, než zkoušet napodobit problém, s přítomností dalšího vozidla.

Editováno: , autor: bouchy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...