Přejít na obsah

Android car a Spotify


Doporučené příspěvky

Ahoj. Mám pár dni Octavii s Bolero s bezdrátovým android car.

 

Jaké máte zkušenosti s používáním spotify? Funguje Vám vždy? Neskutečně mě začíná vytáčet jak se nedokáže na spotify napojit (hlásí něco o tom že je prostě aplikace nedostupná).

 

Jediná a snad i celkem funkční varianta (nicméně taky ne vždy) je zapojit telefon na kabel ještě před startem/zapnutí infotainmentu. Pokud telefon jen položím a připojí se bezdrátově, nefunguje vlastně nikdy (až na pár výjimek při vhodné konstelaci hvězd a zapojením např těsně předtím na kabel).

 

Všechno mám aktuální, zkoušel jsem různé varianty a nastaveni, ale je to prostě na p***.

 

Řešili jste někdo podobný problém?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odpovím sám sobě.

 

Nakonec mi začal blbnout i waze. Odinstaloval jsem stávající aplikace a nainstalovat starsi verze z ledna tohoto roku.

 

Vsechno funguje bezdrátové na první dobrou a krásně plynule. Očividně Škoda nepodporuje poslední verze aplikací. Pojedu na lednu dokud to pujde, možná se to časem opraví.

 

Na které verzi to přestalo fungovat nevim, ale teď to již zjišťovat nebudu 😊.

 

Editováno: , autor: filda88
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...