Přejít na obsah

Portál občana a RV


milanxx

Doporučené příspěvky

Chystá se v parlamentu změna, už je to ve 3 čtení. Nebude velký TP. Vše má být dostupné elektronicky pro nás přes portál občana. Tak jsem se koukl a je tam toho hodně, ale....

Jsou tam jen základní disky a pneumatiky. Ostatní co máme normálně tam nejsou. A podle nápovědy mám vzít ten velký a jít na úřad aby to spravili.

To bude teda guláš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tomu jenom poznámka. Podle pravidel platných od 1.1.2023 každému občanovi, který bude komunikovat s úřady elektronicky, tzn. i přihlášením do Portálu občana "Identitou občana", bude mu automaticky zřízena datová schránka se všemi důsledky z toho vycházejícími. Sice bude mít možnost si tu schránku deaktivovat (nikoliv zrušit), ale je to zase další opruz pro toho, kdo z nějakého důvodu datovou schránku nechce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mi by ji zřídili i tak, už 10 let si posílám daně sám přes daňový portál. 

Teď mi jde o ty zápisy ve velkém, oni ho tiskli tak to v systému musí být. No uvidíme od kdy to bude platit a možná to spraví sami ale o to vážně pochybuju.

No pak jim to spadne a bude vymalováno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...