Přejít na obsah

Jak zobrazit zařazenou rychlost u automatické převodovky


Doporučené příspěvky

před 4 minutami, Sebasten napsal:

Mám za to, ze se to tu už řešilo a ze v režimu D zkratka neukazuje, neboť to nema z podstaty věci význam. Pouze snad v režimu sport nebo něco v tomhle duchu. Ať mě kdyžtak někdo poopraví.

Souhlasím s tím, že význam to má malý, ale když se tak dívám na "pádla" na volantu, tak bych řekl, že tam nějaký význam bude.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S III zobrazuje i v režimu D zařazenou rychlost. Mám pocit, že si musíš vybrat v nastavení co chceš zobrazovat v panelu přístrojů za údaje. Domnívám se, že by to mělo jít i u O IV. Snad ti někdo z majitelů případně poradí jak přesně a co lze zobrazit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U O4 nelze zapnout zobrazování zařazeného rychlostního stupně v režimu D a ani E. Není to o kódování, přizpůsobení ani úpravě SW budíků :) 

A s pádly bych to moc nespojoval. Stisknutím pádla se vozidlo přepne dočasně do manuálního režimu, kde už se zařazený rychlostní stupeň ukazuje :) 

Editováno: , autor: Krosta
  • Líbí se mi 1
  • Díky 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Tak na to je v zásadě stejná odpověď. I zařazená rychlost na normálních budících bývá.

Kdybych chtěl rýpat, tak poukážu na to, že je občas ekonomické zrychlit o 1~2 km/h, aby "se" zařadil další rychlostní stupeň.

Prostě je to mrzuté a je to takové netradiční pro technicky zaměřené uživatele.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...