Přejít na obsah

O1 Zadní lampy facelift na model 1999?


David-pv

Doporučené příspěvky

Ne, protože kombi má pozičky a brzdu v jedné dvouklánové 5/21W žárovce ve vrchní pozici a mlhovku samostatnou 21W ve spodní pozici.

Zato liftback (ne sedan) má brzdu samostatně a mlhovku s pozičkou ve dvouvláknovce.

post-57881-0-20160600-1349950561_thumb.j

Editováno: , autor: Wojnar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Skoro šest let jsme odolával face světlům, ale nabídku na aukru za obě origo lampy s nosiči žárovek a také jak jsem dnes když lampy přišli zjistil i se žárovkama, za 770,- Kč i s poštou, jsem prostě už nemohl odmítnout. Takže mám doma lampy rok výroby 11/2009, do provozu 2010, v super stavu, takže za pár dní snad budou na autě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Já jsem zadní face světlo v troubě pěkne roztavil :) Pro mě nej způsob je rozřezat mini frézkou(vrtačkou) po okraji, nejhorší je odřezat okraj odrazky, která je přilepená dokola ke světlu, chce to vzít jemný plátek na železo a pomalu odřezat, není na škodu si plátek trochu prohnout do luku abys nepoškrábal kryt světla.

Editováno: , autor: lukas.novot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 10 měsíců později...

Také jsem provedl výměnu světel za facelift.Je to trocha práce,dával jsem ty užší faceliftové lišty.Na starém nárazníku tedy pár úprav bylo-jednak to snížit,zabrousit hranu a pak na to nasadit lišty,kde jedna spodní prostřední příchytka musí ven.Žádné vytváření profilu nahoře nárazníku nebylo potřeba,jenom jsem to nasadil na upravené a zabroušené hrany strého nárazníku.Poslední úprava bylo odstranit plastový profilek s vnitřní strany na orig.lampách(r.v 2010 orig-Autopal),který bránil o cca 1-1,5 mm novým lištám.Vše lícuje a neodstává-je to fakt pěkné ale trocha práce to je.S novým facelift nárazníkem by to bylo hned....

post-75649-0-94807600-1392156623_thumb.j

Editováno: , autor: Jindina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Palubka:

- předface = vlna od budíků až někde doprostřed

- face = kaplička jen na budíkách.

Nárazníky:

- předface = přední i zadní maji oddělenou spodní plastovou lištu a přední mají malé boční větrací mřížky

- face = nárazníky v celku, hladké a přední mají boční větrací mřížky velké.

Přední světla:

- předface = skla ze skla s rastrem, úzký tvar

- face = skla z polkatbonátu, čirá, klínovitý tvar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...