Přejít na obsah

Vyber alu kol na zimu


zdeno77

Doporučené příspěvky

16" ET 45, alebo ET50 tam určite vôjdu ;-)

Odporúčal by som ti Dezent RE :D

Čau, mám Rsku v benzínu r.v. 10/2009 a řešil jsem podobné dilema. Udělal jsem to jednoduše, originál 18" NEPTUNE s letníma gumam z výroby jsem nechal na léto a na zimu pořídil origoš ZENITHy 17" a gumy 225/45 R17 (letní jsou 225/40 R18) a je to na pohodu. V zimě jsem nemél problém, auto bylo ovladatelný v pohodě, podvozkově v pohodě (vcelku pohodlný, tvrdost tak akorát).

16" bude možná nepatrně měkčí a pohodlnější, ale na RS vypadají příšerně, nehledě na možnost, že bys osadil auto plecháčema, to už by bylo vůbec šílený.

Měj se a ať kára slouží (já jsem nadmíru spokojenej, ťuk ťuk na dřevo :)

Zdarec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj kluci a holky :-)

nevíte někdo vlezou se na OII RS kombi 15" kola???

Musím koupit na zimu. Spíš sem rozhodlej pro 16" ale chci znát všechny možný možnosti :-)

Nevím jestli jsou u RS vetší kotouče pač na "normální" octavii jdou dát 15ky.

Díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdravim, taky jsem minulý týden řešil tento problém a už mám vyřešeno koupil jsem alu disky speedline 16" a k tomu pneu goodyear ultragrip 8, 16" jsem na zimu volil kvůli tomu že vyšší profil je na zimu jednoznačně lepší díry, zapadaný obrubníky apod. a šířka pneu jak je známo v zimě čím užší tím lepší. Ještě k tomu že na RS vypadají 16 strašně nebo co to tady někdo psal...... Nemyslím si záleží co si kdo zvolí... jako že 18 vypadají líp tak o tom ani potom to je jasný. Ale jak řikám výhody 16" mají jasně navrch před nevýhodama

Editováno: , autor: headerTDI
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 8 let později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...