Přejít na obsah

Škoda Octavia 2 nefunkční elektrické stahování okna


shrek

Doporučené příspěvky

Tak mi straší v OCT II mr2007, stahovačka LZ okna reaguje na tlačítko obráceně, když chci dolů, musím zmáčknout směr nahoru. Dělá to i při ovládání zepředu ale jen to LZ. Jako by měl motorek špatný směr otáčení. :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Chlapi mám dotaz,úplně jsem na to zapoměl,LP okno (stáhování) má problémy,jde jako by sekaně,někdy jde normálně,někdy popojede 5 cm,pak sek,pak zas 5cm a zas sek,nevíte čím to může být ? Tlačitka si myslim že jsou OK,protože byli nedávno dávané druhé. A zkoušel jsem to,že při odemknutí podržím tlačitko,ostatní okna sjendou ale to sjede 5cm a pak sek,tím vylučuji ovládání,bude to stahovačka nebo motorek ? Dík nevím si stím rady :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 rok později...

Hoj lidi potreboval bych radu ohledne el. stahování oken na O2 rok 07.

Okno prave a leve predni a zadni prave funguji ,ale okno zadni leve ma obraceny chod. Kdyz ho chci zavrit (od ridice packa nahoru i na dverich toho problemoveho okna nahoru) okno sjede dolu , a naopak.

Kdyz sem v aute tam me to moc nevadi (uz sem si na to tak nejak zvykl) ale pres dalkove ovladani je to problem. 3 okna mi sjedou dolu a to jedno zustane a kdyz okna chci zavrit tak 3 vyjedou nahoru a to jedno sjede dolu. Pak musim do auta a tam rucne zavrit. To dela i kdyz pouziju klicek ve dverich.

To jedno okno ma otocenou funkci. CO se s tim da udelat.

Napadla me jedna vec a to ze bych otocil privodni kabely k motoru, ale nez to skusim tak se ptam jstli neni jina cesta jak na to.

moc dikes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kábliky k motoru asi neprehodíš, lebo motor a dverná RJ sú jeden celok. Ale snáď byto mohlo byť tým, že niekto použil motorček pre opačnú stranu auta. Nevieš sa pozrieť a ten motorček nafotiť? Má na sebe aj nálepku s číslom, tak by som sa vedel pozrieť, či tam taký motor fakt patrí (mal by mať číslo 1T0 959 703 E).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoj pokusim se vyfotit ten stitek motorku ze dveri. Snad to pomuze.

S tim "dej to na VAG" to bych moc rad. kamos ma kabel ale je problem ze to nic nenacte bud je to stara verze nebo kablik to nepobere.

Ptám se jakou verzi VAGu mam pouzít? A mam to vubec skusit s tim kabelem kdyz ani nevim jestli to kabel zvládne? Někde sem četl ze se dá kabel umrtvit (to bych moc nerad) nebo tak nejak kdyz pouziju spatnej soft.

PLs muze nekdo hodit link na nejakej kabel co pasuje do O2 a soft ?

Moc děkuji.

Editováno: , autor: Stoupík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Mám stejný problém a chci se zeptat jestli už to někdo vyřešil.Dík.

Hoj muj problem byl ze mi diagnostika rikala ze okno se hejbe spravne ale pravda byl ze okno jelo opacnym smerem.

Podle meho v kabelech to neni protoze okno nebo cele dvere funguji, UDĚLAL SEM JEDNU VEC A TO ZE JSEM OTOCIL POLARYTU STATORU NA TOM MOTORKU CO HYBE S OKNEM, A HELEME SE OKNO JEDE SPRAVNE. TEN STATOR MA MYSLIM 2 SROUBY ,ODSROUBOVAT SROUBY A TEN STATOR POVYTAHNOUT A OTOCIT A 180° TAK ABY PREDNI STRANA TOHO STATORU BYLA VZADU (TIM MYSLENO ZE TO CO NA VAS KOUKA ZE DVERI VEN TAK ABY BYLO OTOCENO DO DVERI,, PROSTE 180°).

To je cela veda.

pak samozrejme zase srouby utahnout :D a vse upevnit jak bylo před rozebranim.

Ps: uz si presne nepamatuji postup jelikoz je to delsi dobu.

Editováno: , autor: Stoupík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 let později...
  • o 3 týdny později...

Zdarec mám stejný problém

V 17. 12. 2017 na 20:34, vitek1141 napsal:

Ahoj mam O2 RS a mam problem mam prehozene ovladani stahovani okenka zadniho za ridicem kdyz zmacknu na horu okenko jede dolu a zase na opak a dela to tlacitko jak na zadnich dverich tak i tlacitko ve prednich 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...
  • Pawouk změnil název na Škoda Octavia 2 nefunkční elektrické stahování okna

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...