Přejít na obsah

Základní kódování jednotky 09 centrální elektrika EDIT: VYŘEŠENO


luigi.az

Doporučené příspěvky

VYŘEŠENO. NAŠEL JSEM LOG S KÓDOVÁNÍM.

 

Ahoj. Zkoušel jsem na FII před FC (12/2010) dokódovat corner funkci dle YT. Dělal jsem to přes VCDS 17.1.3 CZ. Kabel je origo půjčený ale soft k němu jsem si sehnal svůj ( bez cracku ) protože origo s pc jsem dostat teď nemohl. Na obyčejné vyčítání chyb to vždy stačilo. Zaškrtnul jsem si políčka jak mělo být ale corner nešlo. vyskakovaly chyby o buzení směrového světla. Tak jsem zapnul VCDS 17.8.1 ENG. Zaškrtávací pole byly úplně jiné a na jiných bytech. Když jsem kontroloval co je zaškrtnuté tak tam byly úplné hovadiny dle mého soudu tak jsem to přecvakal a samozřejmě jsem si neudělal zálohu. Výsledek byl takový že nešlo centrální zamykání, svítili pořád světla a brzda, při zamykání cvakalo 4x  v zámcích, přestal fungovat tempomat atd. Tak jsem přešel na CZ verzi a tam bylo pozapínané podle překladu zase samé blbosti tak jsem to přecvakal dle výbavy. Centrál funguje, světla skoro normálně taky, ale je to celé rozhozené. Při otočení klíčku cvaknou 4x zámky, při vypnutí motoru se sešlápnutou brzdou zůstane svítit i po vytažení klíčku, nejde tempomat ikdyž je zapnutý, atd. Neměl by někdo přístup do ODIS nebo by neznal kód který bych mohl nahrát? Jednotka je dle VCDS označená takto 0 -- 6R7 937 087 H -- PQ25 BCM H12 0022

Editováno: , autor: luigi.az
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • luigi.az změnil název na Základní kódování jednotky 09 centrální elektrika EDIT: VYŘEŠENO

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...