Přejít na obsah

Jak jste spokojeni s origo rádiem


Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

intenzita hlasitosti čeho?Na dance se dá při použití zpátečky nastavit hlasitost rádia a né toho pípáku.Tj když zařadíš zpátečku, tak rádio se ztlumí, abys poslouchal pípák. :palec2: Jestli to tak není,tak nevím :feve: a rádio jen ukazuje čárky s autem,já si myslím,že v reprákách nic nepípí a pípá to pípák,obdobně jak gonguje něco při světlech,rezervě atd.

Editováno: , autor: petrumr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

Chlapy taky se zapojím do debaty,vyměnil jsem jedno DIN rádio za Dance a CD/MP3 vše ok, jen to rádio nehraje jak má,po Ostravě jak kde a jak co a za Ostravou vůbec nic,nemůže být v špatná ta střešní anténa,měřil jsem fantom a proud tam jde tak nevím co s tím,mimo město jen CD. :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

zapojím sa. mám Fabiu 2 r.v. 2008, neviem či výbava Ambiente alebo Elegance, ani že podľa čoho to rozoznám. rádio je Dance. neviem či mám maxidot, vyzerá to takto

http://img1.hyperinzerce.cz/x-cz/inz/5013/5013053-skoda-fabia-1-2htp-ambiente-6.jpg

aleboje to POLODOT? na palubáku nevidím o rádiu nič, neviem či je to chyba alebo vlastnosť. rádio sa dobre ovláda, páčia sa mi nastavenia typu hlasitosť pri naštartovaní, hlasitosť telefonátu (mám tam aj nejaký Nokia bluetooth) hlasitosť pri cúvaní (mám parkovacie senzory).. zároveň pri cúvaní vidím grafické zobrazenie priestoru za autom (tzv. parkovací asistent)

obrázok: http://wordpress.skodasachsen.de/wp-content/uploads/2012/02/armatur.jpg

šikovné ale stačí mi počuť že sa blížim k prekážke, takže som na to pozeral, iba keď som auto kúpil. výhoda je, že vidieť na ktorej strane je prekážka, ale ako hovorím, zaobídem sa bez toho. tiež fajn, že naraz vidím, aké sú uložené stanice a nie ako na aftermarket rádiu, kde musím sám vedieť čo som kam uložil..

samozrejme mi veľmi chýba USB, premýšľam nad zmenou rádia ale asi prídem o všetky tieto fíčurky a zároveň to bude menej pasovať do interiéru a budem sa báť, že mi to niekto vezme. alebo tam dať ten amundsen? čítal som, že navigácia na ňom stojí za nič.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čo sa týka Amundsena, môžem sa vyjadriť iba za Amundsen+ (RNS315). Ten má navigáciu lepšiu ako Columbus (RNS510). Otázkou ostáva, že o koľko je navigácia obyčajného Amundsena (RNS310) horšia ako tá v Amundsen+.
Každopádne, ak chcete originálne rádio a prehrávať MP3, a navigácia nie je dôležitá, tak si kúpte RCD510 ktoré sa montovalo do VW Pola.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

RCD510 /Bolero (v mojom prípade zo SII) hrá podstatne lepšie ako Swing. Zvuk v aute normálne ožil odkedy som vymenil rádio.

Samozrejme SD karty, AUX, 6xCD všetko funguje bez problémov aj vo F2. Samozrejme sa dajú dorobiť aj MediaIN a BT.

 

Dokonca aj automatická regulácia jasu funguje dobre (nefunguje síce senzor kt. je na rádiu, ale reguluje to podľa senzora ktorý je niekde v prístrojoch).

 

Isto odporúčam ľudom kt. chcú za málo peňazí veľa muziky :)

post-89812-0-75854600-1419429076_thumb.j

Editováno: , autor: Lordiik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale stále mi vŕta hlavou prečo teda nezobrazuje palubný počítač údaje o rádiu. ešte raz, je to Fabia 2008, výbava asi Ambiente alebo Elegance, rádio Dance, takýto palubný počítač

skoda-tempomat007.jpg

ale v hornej časti žiadne info o rádiu neukazuje. akurát keď je málo paliva tak normálne na oranžovo svieti, že treba tankovať. je to OK alebo s tým treba niečo spraviť? ako sa dá vyresetovať rádio?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Ja mám možnosť porovnať zvuk s rádia s Fabia I Symphony+8xrepro origoš a Fabia II Dance+8xrepro origoš.Rádio je lepšie Symphony počutelne čistejší príjem asi má kvalitnejší tuner.CD=rovnaká uroveň až nato že Dance prehráva MP3. Fabia I so Symphony,predné výškové repro FI vo dverách a FII v stľpiku,zadné repro v FI je po bokoch roletky a v FII je vo dverách.Zvuk je lepší vo FI so Symphony.Inak obe rádiá pre bežných užívateľov dobré.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 30. 12. 2014 at 16:15, shushen napsal:

ale stále mi vŕta hlavou prečo teda nezobrazuje palubný počítač údaje o rádiu. ešte raz, je to Fabia 2008, výbava asi Ambiente alebo Elegance, rádio Dance, takýto palubný počítač

skoda-tempomat007.jpg

ale v hornej časti žiadne info o rádiu neukazuje. akurát keď je málo paliva tak normálne na oranžovo svieti, že treba tankovať. je to OK alebo s tým treba niečo spraviť? ako sa dá vyresetovať rádio?

Me taky maxik radio neukazoval, ale docetl jsem se ze staci na chvilku odpojit baterku a to pomohlo

tak to taky zkus;-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...