Přejít na obsah

Jak jste spokojeni s origo rádiem


Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

mam radio Dance a při přehrávání mp3 z cd mě lehce skáčou písničky nemá s tím někdo zkušenosti? vypálil jsem to vícekrát na jiné cd či v jiném programu a porad nic.V počítači mi to hraje v pohodě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám autoradio Dance a dnes se mi stalo, že po nastartování se sice rozsvítil displej, ale zvuk žádný. Přepínal jsem stanice, pouštěl CD, přidával hlasitost, na displeji se vše zopbrazovalo správně, ale zvuk žádný, absolutní ticho. Až když jsem zastavil a vypnul motor, zkusil jsem znovu zapnout radio a už to šlo. Po nastartování to také šlo. Stalo se Vám někomu něco podobného? Nevite čím by to mohlo být? Možná nějaká tepelná či proudová ochrana zesilovače, ale to bych očekával, že to na displeji něco napíše. V autě bylo 35 st.C, myslím že výhledově tam může být ještě víc.

Mám podobnou zkušenost. Maxidot a přehřátí můžeme vynechat. Mne se to stalo v zimě a maxidot nemám. Zkoušel jsem rádio vypínat a zapínat, přelaďovat pouštět CD. Na displeji vše chodilo jak má, jen jsem najednou ohluchl :dj: .

Už jsem plánoval cestu do servisu. Poté co jsem zastavil a vypnul motor, rádio po zapnutí začalo hrát. Pokud se to nebude nadměrně opakovat, budu to uplatňovat až při pravidelné garančce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem měnil bitrate a nic. Nevíte jaký bitrate je optimální.Asi to vapadá že pojedu do servisu

Bitratem to asi nebude, já přehrávám mp3 s různým bitratem z cd-rwček a nikdy žádný problém. Bez problému mi to přehrává i ze starého cdčka se kterým mají "unavené" pc mechaniky problémy....Že by dneska vyráběli rádio, které by si nedokázalo poradit s jakýmkoli mp3 bitratem se mi nezdá. Spíš bych to viděl na špatnou cd mechaniku v radiu. Jeď do servisu :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konecne som sa dostal aj k podrobnejsej skuske radia/CD/MP3 Dance v Roomstri. Radio pouzivat vlastne skoro vzdy, funguje O.K., vypadky signalu su na tych istych miestach, ako mi predtym vypadavalo SONY, Kenwood a Orava. Vytiahol som najstarsie CD s MP3 ake mam - ma uz 10 rokov. CD uz bolo dost poskriabane, ale nacitane bolo O.K. hudba hrala bez problemov. Takze zatial s radiom uplna spokojnost. Najprv som chcel nieco ine, neorigo, ale ked mi predajca zacal hovorit, co vsetko potrebujem dokupit a zistil som, ze ine radio nespolupracuje s MaxiDotom a ze sa mi este zobrazuju parkovacie senzory, uz som nad neorigom nerozmyslal. Nehovoriac o dizajnovej stranke, to original radio pasuje viac ako neorigo. Takze zatial 101% spokojnost :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam novu octaviu a v nom original radio a tiez v novom roomstry budem mat original radio nie som spokojny s kvalitou primu signalu:Vo fabii mam kenwooda a ten ide ako das.Da sa tam dat dajaky zosilnovac aby sa to zlepsilo.

No já taky nejsem spokojený s kvalitou rádia, zvuk ve srovnání s CD a MP3 je zastřený a dost kolísá kvalita signálu.

Uvažuji o tom, že bych prut antény nahradil delším prutem a vyzkouším to, ale nepovedlo se mi ten originální prut odšroubovat (někdo tady psal, že se musí v "určité" poloze vyškubnout). V jaké poloze to má být, poraďte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
tak jsem měnil bitrate a nic. Nevíte jaký bitrate je optimální.Asi to vapadá že pojedu do servisu

tak mam nový rádio trvalo to sice měsíc různě si mě na Jarově přehazovali jak brambor ale povedlose :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Urcite to bude nieco s CD prehravacom,pretoze mne zacnu po nejakom cas ties skakat CD,a to som zozaciatku vychvaloval radiao ze cd nepreskoci ani pri tvrdych prejazdoch po nerovnostiach ( a tie su naozaj fest tvrde mam tam pneu 205/45). Jednoducho kazde CD po nejakom case( cca mesiac dva) zacne skakat.Myslim ze to bude v zle nastavenej cocke lasera,takze pri prehliadke to budem reklamovat.

Co sa tyka radia a vsetkeho okolo,mam len jedinu vyhradu a to ze na tych tlacitkach okolo dipleja su take pasiky co vycnievaju do vonku.Mohli byt v miestach tych pasikov podsvietene,lebo v noci na ne moc nevidim.

Editováno: , autor: canario447
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Ahoj, tak Dance ma zelene podsvietenie...ako aj podsvietenie budikov znacky Skoda je zelene. :) Maxik ako taky stredny displej je biely (ak sa to da tak nazvat). Cerveny co si videl to je Proforova vychytavka. :)

Co sa tyka postrannych tlacitiek (3 na kazdej strane) su funkcne a sluzia k vselicomu. :) V zasade sluzia na vyber stanice (ako tlacidla 1-6 pri obycajnom radii) az na to ze vidis stanicu ktoru ladis...teda netypujes podla cisla ze kde mas co. A okrem toho funguju aj v pohybe v roznych urovniach menu. Takze su vyuzite myslim si ze dostatocne. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Urcite to bude nieco s CD prehravacom,pretoze mne zacnu po nejakom cas ties skakat CD,a to som zozaciatku vychvaloval radiao ze cd nepreskoci ani pri tvrdych prejazdoch po nerovnostiach ( a tie su naozaj fest tvrde mam tam pneu 205/45). Jednoducho kazde CD po nejakom case( cca mesiac dva) zacne skakat.Myslim ze to bude v zle nastavenej cocke lasera,takze pri prehliadke to budem reklamovat.

Co sa tyka radia a vsetkeho okolo,mam len jedinu vyhradu a to ze na tych tlacitkach okolo dipleja su take pasiky co vycnievaju do vonku.Mohli byt v miestach tych pasikov podsvietene,lebo v noci na ne moc nevidim.

Odpovedam sam na seba,ale to len preto ze mozem potvrdit ze skakanie CD v radii Dance mi uznali ako reklamaciu a radio mi vymenia.Prebehlo to hladko bez vytacania alebo vyhovarania.Povedal som co sa deje,mrkli do PC a povedali ze sa vymeni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...