Přejít na obsah

Jak jste spokojeni s origo rádiem


Doporučené příspěvky

Lumir: Tú druhú obrazovku som docielil tak, že som stlačil krátko Menu a zobrazila sa obrazovka 2. Podľa toho, ako si napísal, máš teda tiež Visteon. Mohol by sa niekto ozvať, kto má tie nápisy prehodené (teda hore napísané "Please wait" a dole "Reading disc" alebo "CD loading, nepamätám si presne text).

Myslím, že já to tak mám...a nemám....

Tak jsem to i tak vyfotil, ale asi to není co jsi chtěl.... :-( Pokud to tedy někdo má jinak...hoďte se foto....pls

Takže toto by měl tedy být : VISTEON

post-82-1217176623_thumb.jpg

post-82-1217176648_thumb.jpg

Editováno: , autor: Marek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja to mam taky tak. u hudebniho CD velkej napis uprostred. u mp3 se obevi jen na chviulku , pak nazev skladby a male WAIT nahore. Az do vcerejske sem byl spokojenej, ted to nejak zacalo zlobit. pomalu nacita, obcas vypadne a na displeji u kaze zmateny casy a misto nazvu jen tecky. overim jeste na orig CD a pak pomazu do servisu na vycisteni, flash, nebo vymenu. :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radio Dance - občas se při poslechu rádia stane, že ze se sama z ničeho nic zvýší hlasitost.

co s tím? :kuk:

jj pokud mas GALA nastaveno na maximum, tak se to dost vyzname zesiluje uz pri cca 50-70 km/h. jinak se mi nic takoveho nedeje. jen podle toho jak je vypaleny cedo se muzou trochu menit jednotlivy pisnicky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radio Dance - občas se při poslechu rádia stane, že ze se sama z ničeho nic zvýší hlasitost.

co s tím? :kuk:

Tipnul bych to (dělají-li to mp3) na rozdílnou hlasitost jednotlivých empétrojek. Mp3,které chci vypálit, protáhnu prográmkem MP3Gain, a ten je ořeže na požadovanou hlasitost. Funguje to spolehlivě. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak myslím, že takto by sa dali odlíšiť značky rádií - stlačí rádio prepnúť na FM, stlačiť Menu na cca. 10 sekúnd a skontrolovať obsah dispeja. Na jednej foto je Visteon, na druhej Technisat. Technisat sa zdá má namiesto grafického ukazateľa sily signálu uvedené číslo, a zapojenú anténu hlási nápisom "Ein" namiesto "On". Znie to logicky, keďže Technisat je Made In Germany, a Visteon Made In Portugal kol5

Skúste niekto, či vám nebodaj nezobrazuje ešte nejakú inú obrazovku a nebude to vec verzie SW :help:

post-140-1217367997_thumb.jpg

post-140-1217368000_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě rádio píše při startování velkým "PLEASE WAIT" jak posílal fotku Marek (jakože je to Visteon), ale v servisním menu má ANT: EIN a sílu signálu číselm (jakože TechniSat).

Tak teď nevím, co mám. Každopádně jsem to dneska dával do servisu kvůli nezobrazování info na maxidotu a chtěl jsem pánovi připomenout, že je to známý problém.

Odpálkoval mě s tím, že spekulace "jedna paní povídala" nebude komentovat. Nechtěl jsem se s ním hádat, tak jsem to zatím nechal být.

Uvidíme, co mi řekne odpoledne, až si pro to pojedu.

Tomáš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se řekne, jet jinam... Ale podle referencí co jsem slyšel, tak si jinde moc nepomůžu...

Jinde bude třeba příjemnější jednání při předání auta, ale zase dostanu "natáhnutou" fakturu (nemyslím za to rádio - to je v záruce, ale pak).

S tímto servisem je dlouhodobá zkušenost, ale si nemají rádi, když jim zákaznící "radí" jak to mají dělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím proč by jsi si nepomohl....dneska mám na výběr.....já taky upozorňuju servisáka na to či ono i co se povídá a vždycky to je v pohodě....a já už do servisu, kde nemůžu bej přítomen u opravy nejedu!!!! Já i ty jsem platící zákazníci a když tady nechtějí moje peníze, dám je jinejm....stejně jako když jsem kupoval auto...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kacirska otazka mimo tema, ale neda me to. Vy sledujete za jizdy na budikach co zrovna poslouchate za radio? Me docela prekvapilo, ze i obycejnej PP zobrazuje hodiny, pocitadlo km a jeste jednu volitelnou polozku. Nijak sem si to pri vybirani neprohlizel. Maxik je hezci, ale 4k sem za neho nechtel dat.

Jinak ja mam pocit, ze mne to pri nacitani pise jenom pleas wait a nic jinyho. Ale nemuzu za to dat ruku do krbu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jsem pro změnu zjistil, že na maxidotu neni napsáno radio, horní část je ulně slepá, nemate s tímto někdo zkušenosti, co to může byt. Předem děkuji.

Jestli máš rádio Dance, tak vítej v klubu. Dneska mám auto v servisu protože mi (kromě problémů s oknama) právě nejede komunikace Dance->MaxiDot.

Nicméně právě teď co píšu tento příspěvek tak mi volali ze servisu, že auto si tam musí nechat, protože objednávají nové rádio.

Takže řešení stejné jako se tady v diskusi už několikrát uvádělo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kacirska otazka mimo tema, ale neda me to. Vy sledujete za jizdy na budikach co zrovna poslouchate za radio? Me docela prekvapilo, ze i obycejnej PP zobrazuje hodiny, pocitadlo km a jeste jednu volitelnou polozku. Nijak sem si to pri vybirani neprohlizel. Maxik je hezci, ale 4k sem za neho nechtel dat.

Jinak ja mam pocit, ze mne to pri nacitani pise jenom pleas wait a nic jinyho. Ale nemuzu za to dat ruku do krbu.

No teda sorry, ale pomalu nevědět co máš v autě mi přijde docela divný....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...