Přejít na obsah

Předělání výstuhy


S.o.n.n.y

Doporučené příspěvky

Kluci potřebuju poradit ? četl jsem na skodaoctavia.cz že když chci dát na starý model rs nárazník tak musím vyměnit výstuhu nárazníku nebo stačí někde něco seříznou a malinko do toho praštit kladivem, na tom původním. Tak se chci zeptat jestli někdo nevýte kde přesně to naříznout, popřípadě jestli by nebylo foto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky za rady asi to vyzkouším nějak odříznout, rád bych koupil přímo na facelift ale nejsou many <_<

Ale přesto, kdyby jsi ty many nějak splašil, tak já mám možnost splašit novou facelift výztuhu za solidní many... :palec2:

no vidis, to je nabidka ... :D

Kdybych faceliftoval dnes, sel bych cestou vymeny ! Za starou dostanes furt slusne zaplaceno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
díky za rady asi to vyzkouším nějak odříznout, rád bych koupil přímo na facelift ale nejsou many <_<

Ale přesto, kdyby jsi ty many nějak splašil, tak já mám možnost splašit novou facelift výztuhu za solidní many... :palec2:

no vidis, to je nabidka ... :D

Kdybych faceliftoval dnes, sel bych cestou vymeny ! Za starou dostanes furt slusne zaplaceno.

Tak kdyby nekdo potreboval starou vyztuhu at se ozve,urcite se domluvime.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem taky upravoval starou výstuhu na facelift předek a zase až tak moc práce to nebylo. Stačí pár správných řezů flexou a cca půl hodiny práce. Dnes to musim u kamaráda ještě nechat svařit a natřít. Škoda času se sháněním jiné výstuhy a zbytečně vyhozené peníze, který můžu investovat jinam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem taky upravoval starou výstuhu na facelift předek a zase až tak moc práce to nebylo. Stačí pár správných řezů flexou a cca půl hodiny práce. Dnes to musim u kamaráda ještě nechat svařit a natřít. Škoda času se sháněním jiné výstuhy a zbytečně vyhozené peníze, který můžu investovat jinam.

jj chce to fištróóóna!! :t-_-:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Pro ty, kteří stejně jako já pátrali po rozdílech mezi předfacelift a facelift výztuhou př. nárazníku. Sehnal jsem funglovku za cca 1700,- ale Made in Thailand, a pod pravou lampou jim to lehce (1-2 mm nesedělo) No ale jakž takž se to podařilo slícovat. Takže stará origoš za 2 tis. z vrakáče možná lepší volba...

Editováno: , autor: myty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...