Jump to content
S.o.n.n.y

Předělání výstuhy

Recommended Posts

Kluci potřebuju poradit ? četl jsem na skodaoctavia.cz že když chci dát na starý model rs nárazník tak musím vyměnit výstuhu nárazníku nebo stačí někde něco seříznou a malinko do toho praštit kladivem, na tom původním. Tak se chci zeptat jestli někdo nevýte kde přesně to naříznout, popřípadě jestli by nebylo foto.

Zdravím, já nasadil lehce, RS nárazník, červnou fixou jsem ho obkreslil co přečuhovalo jsem odřízl rozbruskou a průběžně zkoušel Face světla!

post-30-1165269129.jpg

delal jsem to take ... strasna opicarna !!!

Prodej svou starou na vrakac a kup tu pofaceliftovou ... rozdil je jak kde, cca kolem litru

díky za rady asi to vyzkouším nějak odříznout, rád bych koupil přímo na facelift ale nejsou many <_<

Ale přesto, kdyby jsi ty many nějak splašil, tak já mám možnost splašit novou facelift výztuhu za solidní many... :palec2:

díky za rady asi to vyzkouším nějak odříznout, rád bych koupil přímo na facelift ale nejsou many <_<

Ale přesto, kdyby jsi ty many nějak splašil, tak já mám možnost splašit novou facelift výztuhu za solidní many... :palec2:

no vidis, to je nabidka ... :D

Kdybych faceliftoval dnes, sel bych cestou vymeny ! Za starou dostanes furt slusne zaplaceno.

no vidis, to je nabidka ... :D

Kdybych faceliftoval dnes, sel bych cestou vymeny ! Za starou dostanes furt slusne zaplaceno.

Tak kdyby nekdo potreboval starou vyztuhu at se ozve,urcite se domluvime.

Tak jsem taky upravoval starou výstuhu na facelift předek a zase až tak moc práce to nebylo. Stačí pár správných řezů flexou a cca půl hodiny práce. Dnes to musim u kamaráda ještě nechat svařit a natřít. Škoda času se sháněním jiné výstuhy a zbytečně vyhozené peníze, který můžu investovat jinam.

Tak jsem taky upravoval starou výstuhu na facelift předek a zase až tak moc práce to nebylo. Stačí pár správných řezů flexou a cca půl hodiny práce. Dnes to musim u kamaráda ještě nechat svařit a natřít. Škoda času se sháněním jiné výstuhy a zbytečně vyhozené peníze, který můžu investovat jinam.

jj chce to fištróóóna!! :t-_-:D

nemas nahodou jeste starou masku..tak me to jenom napadlo... ;) jinak pekna :)

jj, jsi blesk! Letos to dokončím k obrazu RS!

jn jsem si toho vsim nejak pozde ;) ale jak rikam,pekna.....hodne zdaru pri dalsich upravach :palec2:

Pro ty, kteří stejně jako já pátrali po rozdílech mezi předfacelift a facelift výztuhou př. nárazníku. Sehnal jsem funglovku za cca 1700,- ale Made in Thailand, a pod pravou lampou jim to lehce (1-2 mm nesedělo) No ale jakž takž se to podařilo slícovat. Takže stará origoš za 2 tis. z vrakáče možná lepší volba...

Edited by myty