Přejít na obsah

Spotřeba


mvh

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

My mame najazdene viac ako 2600 km a celkovy priemer sa stale drzi na 7,3 :mellow: A pritom v poslednom case sa jazdi dost aj mimo mesto...Dufam, ze aspon po 5000 to klesne...Priemerna spotreba pocas jednej jazdy pri styroch ludoch v meste okolo 7,6 - 7,8, pri jazde mimo mesto je vzdy nad 7 litrov, ak idem sam, tak je nieco pod tych 7...Priemerna spotreba nikdy neklesla pod 6,2.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja mam s 1.6tkou najeto 1000km a prumer 8,9l a to je prevazne mesto.

No a jednou se mi povedlo zajet trasu asi 30km za 6,9l to je zatim moje nejmenší spotřeba

tak to sme natom stejne, ja mam najeto 5000 km s prumerem 8,5-9 vse mesto nebo s dalka vozejkem

Editováno: , autor: mr.pecoun
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pánové za kolik jezdíte teď a na kolik °C Vám jede klimatizace? Já mám Climatronic a nastaveno 20,5°C a 15 km poskoky po Praze mám teď za 9l/100km což mi přijde trochu dost. Jezdím ale spíše s těžkou nohou na plynu.

Pocítili jste když je fakt vedro, auto rozpálený a chladíte tak na 21°C, že vám to jede hůř? Nějak mě to zaskočilo, ale když jsem pak uvědomil náročnost vyrobení chladu, tak jsem pochopil a když budu chtít jet trošku ostřeji, tak ji holt vypnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pánové za kolik jezdíte teď a na kolik °C Vám jede klimatizace? Já mám Climatronic a nastaveno 20,5°C a 15 km poskoky po Praze mám teď za 9l/100km což mi přijde trochu dost. Jezdím ale spíše s těžkou nohou na plynu.

Pocítili jste když je fakt vedro, auto rozpálený a chladíte tak na 21°C, že vám to jede hůř? Nějak mě to zaskočilo, ale když jsem pak uvědomil náročnost vyrobení chladu, tak jsem pochopil a když budu chtít jet trošku ostřeji, tak ji holt vypnu.

Včera jsem si taky konečně vyzkoušel klimatizaci, mám jen poloautomatickou (myslím si, že naprosto postačuje), nastavil jsem to tak + - na 26stupňů. Když jsem to dal na míň, tak to foukalo dle mého dost studeně. Mám motor 1,4 63kW 16V a nepřišlo mi, že by se nějak snížil výkon, ale Ty si to měl nastaveno na méně stupňů, takže kdybych to měl taky tak, určitě by se to projevilo i u mě. Jinak po ujetých 5.000 km mám průměrnou spotřebu 6,4.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja klimatizaci zatim pouzil jen nekolikrat a to jeste schvlaen abych ji prozkousel, mam poloautomat, funguje prima, snizeni vykonu sem taky moc nezaznamenal, ale na delsi trase s a bez by asi spotreba znat byla. Poskakovani po meste 9l je v poho. Kdyz tak jedes nekam dal, tka to jde dost dolu. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakmile vyjedu na delší cestu mimo město, tak jde jet za výrazně méně :-)

No ono těch 21°C když venkovní teploměr ukazuje 26°C je asi dost velkej rozdíl. Jakmile to ale jde, tak už používám režim EKON kdy se ale venkovní by měla být spíše pod vnitřní. No budu to dál zkoušet a dám se další info :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pánové asi první angína za a) klima za b)počítač,já si myslím že to mám z obé.Počítač narvanej větrákama(příjemně to od něj fouká),a auto puštěný prostřední mřížky přímo na hlavu-----oooopatrně.Asi budu na čarodějnice bez pivečka bééé. Jinak spotřeba asi o půl litru větší,výkon nepoznáno(čip na 103kw). :kol-135: Asi budu o víkendu modelařit.dsc00737mediumct3.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pánové asi první angína za a) klima za b)počítač,já si myslím že to mám z obé.Počítač narvanej větrákama(příjemně to od něj fouká),a auto puštěný prostřední mřížky přímo na hlavu-----oooopatrně.Asi budu na čarodějnice bez pivečka bééé. Jinak spotřeba asi o půl litru větší,výkon nepoznáno(čip na 103kw). :kol-135: Asi budu o víkendu modelařit.

Hmmmmmmmmmmmmm, hezká práce -_-

Editováno: , autor: foromen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pánové, skoro jsem dostal infarkt. Jezdil jsem mezi Kladnem a Slaným, pár jízd po městě, cestovní rychlost výhradně dle předpisu, a když jsem juknul na počítač, tak mi to ukázalo při ujetí 270 km průměr 5,9 L/100km. Jsem myslel, že se počítač asi seknul bo co. Fakt je, že jsem to zkoušel a motor nešel nikdy za 4000 otáček, ale tenhle průměr jsem fakt nečekal.

Editováno: , autor: foromen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem se taky dostal pod 6 ale to jsem jel max 90 a z kopce bez plynu. lol

nen fakt to jde, ale je to dost na moralku, kdyz se prede mnou plouzi nejaka stara saade, nepodradit a poradne to okopat. :p

da se dostat i na 5 ale to je fakt piijanko 70 na petku a hlavne zadnej provoz, aby se nemuselo radit, to se mi povedlo parkrat v noci ,kdyz sme jel s dvema kockama z plesu, povidali sme si a nikam nespechali :prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...