Přejít na obsah

Samospustenie stieračov pri štarte.


Jany58

Doporučené příspěvky

 

Stierače sa mi zapnú automaticky po naštartovaní a nedajú sa vypnúť. V servise mi už vymenili najprv spínacie páčky, potom motorček. Po každej výmene to chvíľku fungovalo, no po čase problém začal opäť. Z môjho laického pozorovania som zistil, že preblém nastal v čase, keď sa znížila vonkajšia teplota. Cez leto stierače fungovali normálne. Taktiež to spočiatku prestalo samo stierať (zhruba po prejdení 1 km.) čiže stierače fungovali normálne. Hovorím o predných stieračoch. V súčasnosti ich vypínam vybraním poistky a prestalo mi fungovať aj vnútorné osvetlenie. 

Budem vďačný za každú radu. 

Ján. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ešte raz chcem poďakovať za správny tip (diagnostikovanie problému) 

Trochu mi trvalo, než som potrebnú centrálnu jednotku zohnal. V servise po napojení na počítač im vykazovalo problém niekde medzi páčkou a riadiacou jednotkou. Tip bol aj na káble. Po namontovaní zohnanej riadiacej jednotky však problém prestal, a zatiaľ to drží. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...