Přejít na obsah

Přední mlhovky


osud7

Doporučené příspěvky

a u předface mlhovek na Fl??

Vypadá to, že podle DP je žárovka 12V/55W označení H3 - kostra na patici, přívod + udělaný cca 10cm kablíkem s fastonem na konci - stejně jako třeba u Favorita.

U corner-mlhovek Room/FII předface je ten výkon menší, DP tvrdí 12V/35W - a patice H11 ("fajfka" o 90°).

Editováno: , autor: Ekkar_z_Bastlírny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím chlapi, chtěl jsem se zeptat, zda se nějak dá upravit sklon toku světla u mlhovek, protože mi technik na technický řekl, že mi svítí moc dolů a mělo by to jít přizvednout. Díky za odpověď.

tebe kontrolovali na STK hmlovky?? mne nie... povedali mi že nie každé auto má hmlovky takže prečo by mali kontrolovať práve tie moje....

Editováno: , autor: Louki1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tebe kontrolovali na STK hmlovky?? mne nie... povedali mi že nie každé auto má hmlovky takže prečo by mali kontrolovať práve tie moje.... a už som aj pár krát zažil, že aj odborník niekedy tresne blbosť...

Díky za rychlé odpovědi. Je to tak. Technik mi to zkouknul, páč musí dělat technickou minimálně 30 minut a když koukal na světla, snížil ten bazmek- tan přípravek až k mlhovkám a řekl, to co jsem psal. Na otázku, zda to vůbec jde mi odpověděl, že jo, že prý v servisu. Tak nevím. Ale přesto dík. Jo jinak se jedná o facelit- F-I.r.v. 2007. Čus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

leos, pokud odpovídáš na předchozí příspěvek, tak prosím pomocí zeleného tlačítka "přidat odpověď" a ne toho šedého "odpovědět s citací", jinak si vykoleduješ varováni moderátora (jsi nový, tak si pročti pravidla fóra, zas tak dlouhá nejsou ;) )

Editováno: , autor: Malta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
Návštěvník

Ahoj,

prosím o radu. Po malé bouračce mám přetrhaný kabely u levé mlhovky a chybí mi i svorkovnice. Je nutné vyměnit celou kabeláž, nebo se dají dráty spojit. Určitě budu potřebovat kabely (nejlépe uštípnutej kus) se svorkovnicí, mlhovku mám. A druhý dotaz s týká pravé mlhovky, která nesvítí také - žárovka je v pořádku, kabel k ní je nepřerušený, je možný, že nefunguje kvůli té levé ? Jestli to není nějak propojený a když se přeškubne jeden drát, tak přestane fungovat ten druhý. Díky

post-39902-0-04916200-1352235405_thumb.j

post-39902-0-87582800-1352235423_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za bleskovou odpoveď. Nejsem auto ani elekktromechanik a co se týká elektriky,mám z toho respekt.

Nicméně si dokážu udělat na fabce pár věcí sama a to hlavně kvůli tomuto foru.

Veliký DÍK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 1 rok později...
  • o 6 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...