Přejít na obsah

Zrcátka s blinkry


Petta

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 4 měsíce později...

ja jsem elektriku udelal takhle: vzal na vrakovisti kabel z F1 a F2 zrcatek, jelikoz konektor z O2 pred FL je moc veliky neprojde dirou ve dverich, kabely vypinoval a jelikoz jsem podle navodu co jsou zde na foru oktaviacky zrcatko rozebral az na ten zaklad, tak byly barvy dratu krasne videt a vzniklo mi 5 dratu, ktery uz jsou normalne na F1(3 jsou na motory,2 cerny na vyhrev zrcatka)a k nim 3 dalsi( blinkr,kostra,plus na svetlo- osvetleni prostoru dveri- dolu),pak jsem to pospojoval do tech 8 pin konektoru z F2 jsou maly takze projdou dirou ve dverich. No a na konec jsem vzal origo svorkovniciF1(co je ve dverich-obdelnik) a draty co jsem musel dotahat do dveri od blinkru + udelat kostru novou +drat na svetlo a dal do jednoho konce konektoruF2 druhy na zrcatka ( udelal jsem takovy mezikus).Pokud bych musel nekdy sundavat zrcatka tak rozpojim pouze ten 8pin konektor a ten obdelnik zustane ve dverich a nemusim strihat ty pridany draty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...