Přejít na obsah

neskalibrovany lavy svetlomet


chio11

Doporučené příspěvky

Zdravim priatelia spolubojovnici.Pred casom som zistil ze pri nastartovani mi neskalibruje lavy svetlomet/vid video/prepinac je v polohe  Auto.Najde sa prosim niekto ,kto mi napise akym smerom sa vydat a problem odstranit?Este dodam ze som musel vymenit zlomeny  snimac urovne ale na pravej strane,ak by to malo s tym suvislost.Skoda Supeb 2016 style.dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Patrik1971 napsal:

Ved ale tebe nekalibruje prave ten pravy svetlomet/berie sa to z pohladu ked stojis pred autom....urcite to s tou vymenou suvis ma....bude tam chybna ta zakladna poloha

dakujem za rychlu odpoved.pravdu povediac absolutne tomu nerozumiem,preto pisem o radu.ako sa  da ta chyba  odstranit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak na diagnostike neukazuje ziadnu chybu.po nastaveni zakladnych nastaveni,problem pretrvava,teda horizontalne lave svetlo ide vertikalne nie.napada ma ci nahodou nie je vo svetle mechanicky problem,ked aj po zakladnych nastaveniach sa sprava v poriadku a bez chyby

Editováno: , autor: chio11
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...