Přejít na obsah

Octavia 1 1.6AKL DLP sedan - klapání vlevo vpředu


tstuchlik

Doporučené příspěvky

Zdar a sílu,

mám takovej asi větší problém - vyjížděl jsem z vedlejší cesty doleva, něco citelně bouchlo u LP kola a od té doby slyším za jízdy cvakání (podle rychlosti kola). Kdykoli uberu plyn, vyřadím, tak to zesílí, přidáním plynu při zařazené rychlosti to téměř zmizí (není slyšet). Šrouby kol ok, matice poloosy ok, tlumiče ok, klouby poloosy asi ok. Na heveru jsem zjistil otáčením LP kola na neutrál, že po každé cca 1/2 otáčce kola to slyšitelně lupne z prostoru diferenciálu a to v obou směrech točení. Při zařazeném kvaltu mi jde pootočit kolem o cca 5cm - a na kloubech poloosy to viditelnou vůli nemá. Vůle v pootočení je očividně až někde vevnitř pod přírubovým trnem pro poloosu. Vím, že na dálku to asi nevyřeším, ale tuší z vás někdo prosím, kterým směrem se vydat, po čem jít? Předem díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...