Přejít na obsah

Škoda Roomster, svítí kontrolky po vypnutí klíčku, motor běží při zapnutí světel


Pavlina2131985

Doporučené příspěvky

Dobrý den, auto mi předělávali na plyn a poté chvilku v pohodě, vyměnili jsme filtry olejový, vzduchový atd a auto začalo blbnout, vydává zvuky pod kapotou, svítí kontrolky a stěrače, motor běží když jsou zapnutá světla i když je klíč  vypnutý, jakmile vypnu světla motor přestane běžet. Nesetkal se někdo s tím a můžete poradit. Děkuji 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 29. 11. 2022 na 7:28, Malta napsal:

a kde jsou takoví "odborníci"? A co tam je namontováno (výrobce LPG)?

V Hodslavicích, jako řekli že domluví eletrikare na určený den, a nic se nedělo, volala jsem a přišlo mi že s tím vůbec nepočítali...takže teď čekám na jiný servis až bude mít prostor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Čau a vyřešili jste to nějak?

Máme Fabiu 2 FL 1,2TSi 2011, od letošní zimy to blbne. Nemůžu chcípnout motor jinak než přes spojku, a musím odpojovat baterku. Jak baterku připojím, hned se to tvaří jako bych otočil klíčem. Svítí i climatronik, ale venkovní světla třeba zapnout nejdou.

Zatím jsem zkoušel:

odpojit spínačku - beze změny

relátka - všechny proměřený, žádný není seplý

vytáhl jsem baterku, filtrbox a všechno abych viděl na hlavní kabely - nevidím vadu

zkoušel jsem tahat pojistky, budíky zhasnou až na nějakou tu všeobecnou pojistku (malá 22) která je na kde co,

odpojil jsem ŘJ motoru jestli není zkrat v ní ale pořád budíky v provozu

Máte ještě někdo nějaký tipy co bych mohl proměřit nebo zkontrolovat?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...