Přejít na obsah

Ztráta ostřikovací trysky u couvací kamery


DaroshCZ

Doporučené příspěvky

Ahoj,

dneska jsem zjistil že jsem někde ztratil trysku u couvací kamery viz foto . Kapalina teď stříká místo na kameru kolmo pryč. Než se obrátím na autorizovaný servis, kde počítám že mi reklamaci neuznají a oprava bude v ceně nové kamery, tak by jsem se chtěl zeptat jestli to uže někdo neřešil a nelze trysku koupit samostatně. Nechápu kde a jak se mohla ztratit. Popřípadě jestli někdo neví kód trysky/kamery  abych si to mohl dohledat sám a vyměnit. Jedná se o Karog Style r.v. 2019 modelévá řada 2019 VIN když tak sdělím do PM. 

předem děkuji za odpovědi

Bohdan

PXL_20221203_151318621.jpg

PXL_20221203_151326723.jpg

PXL_20221203_151330923.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na Ztráta ostřikovací trysky u couvací kamery

Chci všem poděkovat za pomoc. Oprava se zdařila. Ve finále byla tryska jen zamáčklá do vnitř a stačilo jí jen za cvaknout. 
Autorizovaný servis by to řešil výměnou celého dílu kamery za 4500 bez DPH + práce a na můj přímý dotaz že stačí vyměnit jen trysku jsem dostal dost vytáček a zdůraznění že by to bylo bez záruky atd... :-D. Chápu že autorizované servisy musí nějak vydělávat, ale je sakra rozdíl 30 minut práce + 200 Kč (cena trysky) vs cca 6000 - 8000 autorizovaném servisu, kde by stejnak při montáži museli trysku vyndat a zandat.  Fakt jsem netušil že si budu muset začít opravovat auto sám. Za mě Škodovka a servis palec dolů.

PXL_20221208_112518965.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...