Přejít na obsah

Signalizace prasklé žárovky - vypnutí jedné konkrétní


cosmicboy

Doporučené příspěvky

Já měl za to, že třetí brzdové je LED a S2 LEDková světla nekontroluje.

Když mi přestal fungovat levý blinkr v zrcátku, nikde to nic nehlásilo.

Nebo to začne hlásit, až odejde celý modul a ne jen pár LEDek?

A pokud nefunguje třetí brzdové světlo, nebylo by lepší ho vyměnit?

Každopádně vypnutí kontroly na jedné určité žárovce asi jedině přes eprom, pokud vůbec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Píše mi to "Zkontrolujte 3. brzdové světlo" a k tomu svítí kontrolka žárovky - takže ano, kontroluje i toto LEDkové světlo. Oprava je určitě na místě, k té dojde, ale zatím ji v rámci počasí odkládám. Důvod odkladu je jednoduchý - tento problém není trvalý, ale občasný, většinou se hláška zobrazí pokud stojím na brzdě a k tomu otevřu kufr - během otevírání brza párkrát problikne, což je okamžik, kdy se hláška zobrazí, ale po novém startu pak opět nesvítí. Problém bude pravděpodobně v kabelovém svazku v husím krku u pantu, nicméně to ale jisté není. Kamarád měl stejný problém na O3 - všechny kabely OK, pomohla až výměna světla jako takového.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se zase dozvěděl něco nového. Stejně si ale myslím, že to nekontroluje jednotlivé LEDky, ale celý modul.

V případě, že přestane svítit jedna nebo dvě LEDky, nic to hlásit nebude. Jako u mě v blinkru v zráctku.

Ten přerušený kabel v průchodce by to vysvětloval a u tohoto auta bych se tomu ani vůbec nedivil.

Určitě bych se prvně podíval na kabely a pokusil se je opravit, než měnit brzdové světlo.

Pokud jde o kombíka, tak přeju pevné nervy s vyndáváním světla, pokud by na to došlo. Přístup je k tomu úžasný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...