Přejít na obsah

Tuning na Feldě


Lewis

Doporučené příspěvky

Ja to pochopil ze to neni na me, jen sem chtel tim rict, ze jako takovej lidi je hodne ale najdou se mezi nima i lidi v pohode. Ja nevim ale ja se za cloveka v pohode povazuju a za normalniho Tunigare respektive, aby me nekdo nenarknul ze mam malo poladenej motor a este slabej tak provozuju na svim auti Styling a neon program :).

PS: ted sem si zrovna privezl od Kolegacka z cartechgroup.cz hordu neonu, jeden bohuzel nemaka takze si ho musim akorat vymenit, modrej hasicak na druhou sedacku takze mam ted krasne pod obouma fakt bomba :). A cistici sadu na sportovni filtr :D. Jo a vlastne stroby. No a objednal sem si modrej policejni majak, bomba maj ho za petikilo :). Bude na srazech prdel :). Jakmile bude nakej nocni tuning hura tam a v koutku duse budu doufat za nakej poharek v nocnim tuningu :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to pochopil ze to neni na me, jen sem chtel tim rict, ze jako takovej lidi je hodne ale najdou se mezi nima i lidi v pohode. Ja nevim ale ja se za cloveka v pohode povazuju a za normalniho Tunigare respektive, aby me nekdo nenarknul ze mam malo poladenej motor a este slabej tak provozuju na svim auti Styling a neon program :).

PS: ted sem si zrovna privezl od Kolegacka z cartechgroup.cz hordu neonu, jeden bohuzel nemaka takze si ho musim akorat vymenit, modrej hasicak na druhou sedacku takze mam ted krasne pod obouma fakt bomba :). A cistici sadu na sportovni filtr :D. Jo a vlastne stroby. No a objednal sem si modrej policejni majak, bomba maj ho za petikilo :). Bude na srazech prdel :). Jakmile bude nakej nocni tuning hura tam a v koutku duse budu doufat za nakej poharek v nocnim tuningu :D.

Laky Laky... Já vim že se Ti to líbí a že by si chtěl nějakej pohárek, ale určitě ho nechceš tak jako já... Ale já jsem se účastnil soutěže nočního tuningu v Plasech a byl jsem 4. Ani nevíš jak mě to "sere". Ale co jsem potom kecal s porotcem na Strahově tak jsem pochopil, že nezáleží kolik toho tam máš a jak hodně to svítí... Ale záleží na celkovim efektu a na kvalitu provedení... schování kabelů a celkově neonů... Řikal mi že mi strhnul body za to že šli některý vidět... (mírně ten co je u spolujezdce na nohy a ten můj zadní...) Jenže já už je nikam víc neschovám... Pokud vim tak tobě jdou vidět ještě víc... Než abych ted investoval do dalších neonů či do strobu tak udělám plamenomet... mám takový dvě vize jak to udělat a jsem zvědavej, jestli aspoň jednu z nich uskutečním... Navíc čekám na reklaace strobu... Nejdřív jsem měl na reklamaci 1 neon z interieru a ted stroby... Proč zrovna já se potýkat pořád s nějakýma problémama... :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to pochopil ze to neni na me, jen sem chtel tim rict, ze jako takovej lidi je hodne ale najdou se mezi nima i lidi v pohode. Ja nevim ale ja se za cloveka v pohode povazuju a za normalniho Tunigare respektive, aby me nekdo nenarknul ze mam malo poladenej motor a este slabej tak provozuju na svim auti Styling a neon program :).

PS: ted sem si zrovna privezl od Kolegacka z cartechgroup.cz hordu neonu, jeden bohuzel nemaka takze si ho musim akorat vymenit, modrej hasicak na druhou sedacku takze mam ted krasne pod obouma fakt bomba :). A cistici sadu na sportovni filtr :D. Jo a vlastne stroby. No a objednal sem si modrej policejni majak, bomba maj ho za petikilo :). Bude na srazech prdel :). Jakmile bude nakej nocni tuning hura tam a v koutku duse budu doufat za nakej poharek v nocnim tuningu :D.

no kamos mi rikal ze neony so na hovno ze se casem muzou zlomit a ze malo sviti ze lepsi jsou diody kere sviti o hodne vic a nemuzou se zlomit a podobne tak sem zvedav na vase nazory.

Jinak myslite kdyz nemam na felde zadny spoilery ze tam mam hvizdnout neony nebo diody ? aby to nevypadalo ze kdyz nemam spoilery = sou mi nahovno neony :ph34r:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lewis: no si rovnou neska moch poradit jak je schovat ty kabeli, mam jich tam uz tolik ze fakt nevim kam. A treba me rict ktery sou me videt, ted akorat to co sem udelal v motoru tam sem mel kratky, to uz nevisel cas, az bude musim je nak prodlouzit.

Jako asi jak kde, Sejis treba v kufru taky ma videt privodni kabeli a nerikal, ze by stim mel nakej mega problem. Pri ziskavani poharu :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to pochopil ze to neni na me, jen sem chtel tim rict, ze jako takovej lidi je hodne ale najdou se mezi nima i lidi v pohode. Ja nevim ale ja se za cloveka v pohode povazuju a za normalniho Tunigare respektive, aby me nekdo nenarknul ze mam malo poladenej motor a este slabej tak provozuju na svim auti Styling a neon program :).

PS: ted sem si zrovna privezl od Kolegacka z cartechgroup.cz hordu neonu, jeden bohuzel nemaka takze si ho musim akorat vymenit, modrej hasicak na druhou sedacku takze mam ted krasne pod obouma fakt bomba :). A cistici sadu na sportovni filtr :D. Jo a vlastne stroby. No a objednal sem si modrej policejni majak, bomba maj ho za petikilo :). Bude na srazech prdel :). Jakmile bude nakej nocni tuning hura tam a v koutku duse budu doufat za nakej poharek v nocnim tuningu :D.

no kamos mi rikal ze neony so na hovno ze se casem muzou zlomit a ze malo sviti ze lepsi jsou diody kere sviti o hodne vic a nemuzou se zlomit a podobne tak sem zvedav na vase nazory.

Jinak myslite kdyz nemam na felde zadny spoilery ze tam mam hvizdnout neony nebo diody ? aby to nevypadalo ze kdyz nemam spoilery = sou mi nahovno neony :ph34r:

No to asi máš pravdu, že by neony bez spoilerů vypadali poněkuď zvláštně... rozhodně nezvykle a neokoukaně... diody jsou rozhodně lepší... já je tam mám... Už vidim ty reakce od Lakyho... Musim ale přiznat že nejspíš nesvítěj víc než neony... rozhodně ne ty moje... ta nová konstrukce asi jo... mysli si ale že ty moje nesvítěj zas tak špatně a rozhodně bych je všem vřele doporučil... Neon praskneš a je v pytli a kdyby si viděl těch mejch reklamací na neony... no a diody??? žádná reklamace... svítěj pořád... imrwere furt... A navíc... zž jsem viděl i trubici rozlomenou vejpůl... normálně půlka chyběla a svítili pořád... rozhodně diody...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lewis: no si rovnou neska moch poradit jak je schovat ty kabeli, mam jich tam uz tolik ze fakt nevim kam. A treba me rict ktery sou me videt, ted akorat to co sem udelal v motoru tam sem mel kratky, to uz nevisel cas, az bude musim je nak prodlouzit.

Jako asi jak kde, Sejis treba v kufru taky ma videt privodni kabeli a nerikal, ze by stim mel nakej mega problem. Pri ziskavani poharu :).

kabaely ti jdou vidět v tom motoru... myslim že i na platě a v kufru... (Mně taktéž) rozhodně Ti jdou vidět u těch jak máš na stropě... já vim... nic s tim neuděláme... nemusíš reagovat... já nad tím přemýšlel... prostě nic... nic realnýho v našich silách není... Další věc... První dojem... Říkám Ti to pořád... Modrý auto a zelený neony nebudí dobrý první dojem... navíc plato svítí modře... Budí to dojem nevyváženosti a tak trochu nevkusu... Ale to je silně diskutabilní... Ale já bych si na to udělal obrázek že si tam naplácal vše co jsi měl doma a nepřemýšlel jsi nad tím... Jen můj názor... rozhodně si to neber osobně... Ale už jsme se o tom bavili a mám dojem že jsem TI to říkal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no sem zvedav jaky neony popriklade diody soupnu ja pod feldu mam bilou feldu tak bily neony se nedelaj ale diody jsou ale vypada to nahovno tak bych si chtel nechat poradit aby to vypadalo decente a vkusne proste aby ty neony pasovaly k me barve¨

edit : spoilery neni problem abych si koupil ale urco bych si nekupoval od nejaky firmy nechal bych si to udela na zakazku protoze vim ze nikdo podobny nebude mit ale zas to nechci nekde urvat na retarderu nebo podobne to me zase odpuzuje od spoileru ze skoro vsude si skrtnes a podobne no ale podle toho jak je mas nizky. kdyby nekdo vedel nejakou dobrou firmu kera dela na zakazky spoilery (potreboval bych predni,zadni a listy ) za dobrou cenu a hlavne kvalitne tak sem hodte link nebo nejaky kontakt. diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no sem zvedav jaky neony popriklade diody soupnu ja pod feldu mam bilou feldu tak bily neony se nedelaj ale diody jsou ale vypada to nahovno tak bych si chtel nechat poradit aby to vypadalo decente a vkusne proste aby ty neony pasovaly k me barve¨

edit : spoilery neni problem abych si koupil ale urco bych si nekupoval od nejaky firmy nechal bych si to udela na zakazku protoze vim ze nikdo podobny nebude mit ale zas to nechci nekde urvat na retarderu nebo podobne to me zase odpuzuje od spoileru ze skoro vsude si skrtnes a podobne no ale podle toho jak je mas nizky. kdyby nekdo vedel nejakou dobrou firmu kera dela na zakazky spoilery (potreboval bych predni,zadni a listy ) za dobrou cenu a hlavne kvalitne tak sem hodte link nebo nejaky kontakt. diky

Takže pokud Ti budu moct radit tak nejlepší na zakázku vyráběné nárazníky dělá David Bláha z Lamino servisu... (Ovšem pozor! Má svůj styl, který cpe na každý auto a nic neudělá přesně podle tvého vzoru...chce aby tam byl vidět jeho rukopis) www.lamino.cz Další věc je ta že nemusíš škrtat o zem... vážně záleží na tom jak to uděláš nízký... nikdo neřikal že to musíš mít až na zem... Ale třeba já nemám problém... mám to v nejnižší části (přední nárazník) je nad zemí 9,5cm... Nikde jsem neměl problém, neškrtám nedrhnu... Musíš na to ale myslet, žádný parkování u Tesca až k vobrubníku... to si musíš pohlídat no...

neony? Já osobně bych tam dal modrý... (diody...mi si rozumíme ne?) Ale modrý má každej, na druhou stranu vypadaj fakt nejlépe a jdou ze všech barev nejlépe vidět... již při malém setmění... Ale zase jsem slyšel že modrý vadí policii více než zelené... Takže ode mě dostaneš doporučení modré diody a modré doplnky (nálepky vinyly atd.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a cenu? nevis priblzine kolik si za to veme?no dival sem se na jeho prace a sou fakt pekne jenze vubec nevim jak by to melo vzhledove vypadat :(

edit : ty voe ta firma je až kousek od Liberce? hmm to je hafo velky kus ode me :( z Českého Těšína

Všechno je daleko... Je jedno kde bydlíš, to ti řeknou lidi z Prahy když scháněj něco jinýho a je to někde v Brně nebo u Otrokovic... To je konečná... Ale Tobě se to tak daleko zdát nebude... Vypadat by to mělo dle Tvé vize... Jak si to utvoříš v hlavě a nějak hodíš na papír tak to bude... Já osobně bych se ale nebál koupit nějaký normální spoilery... Rozhodně výjdou na třetinu než na zakázku... Takovej nárazník na zakázku může stát tak 7-12 000 (odhaduju... nemám představu) Mrkni se na www.tuningshop.cz (JK Design) Maj tam výběr téměř všech nárazníků na feldy... Další by mohli bejt na www.tuning-centrum.cz to že je to od tebe daleko neřeš... bud by Ti to poslali nebo si zjištíš kdo to vyrábí a od výrobce to bejvá o něco lacinější...

(V tom Tuningshopu zadej styling program a pak nárazníky škoda a felicie. Jestli to neznáš budeš překvapenej... docela výběr a zdaleka to není vše... Ted není špatnej set od Ellri s tou haubnou...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a cenu? nevis priblzine kolik si za to veme?no dival sem se na jeho prace a sou fakt pekne jenze vubec nevim jak by to melo vzhledove vypadat  :(

edit : ty voe ta firma je až kousek od Liberce? hmm to je hafo velky kus ode me  :(  z Českého Těšína

Všechno je daleko... Je jedno kde bydlíš, to ti řeknou lidi z Prahy když scháněj něco jinýho a je to někde v Brně nebo u Otrokovic... To je konečná... Ale Tobě se to tak daleko zdát nebude... Vypadat by to mělo dle Tvé vize... Jak si to utvoříš v hlavě a nějak hodíš na papír tak to bude... Já osobně bych se ale nebál koupit nějaký normální spoilery... Rozhodně výjdou na třetinu než na zakázku... Takovej nárazník na zakázku může stát tak 7-12 000 (odhaduju... nemám představu) Mrkni se na www.tuningshop.cz (JK Design) Maj tam výběr téměř všech nárazníků na feldy... Další by mohli bejt na www.tuning-centrum.cz to že je to od tebe daleko neřeš... bud by Ti to poslali nebo si zjištíš kdo to vyrábí a od výrobce to bejvá o něco lacinější...

(V tom Tuningshopu zadej styling program a pak nárazníky škoda a felicie. Jestli to neznáš budeš překvapenej... docela výběr a zdaleka to není vše... Ted není špatnej set od Ellri s tou haubnou...)

vis jak radsi bych to koupil nejaky kit od firmy nez po castech a furt nekoho otravovat trapnyma otazkama jestli to pasuje a podobne :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

at koupíš co koupíš tak to nepasuje... Jestli chceš nějakej pěknej kit... Jako celek, aby to patřilo k sobě tak nejhezčí je asi ten co mám já... resp. z toho kitu mám jen předek... ale už se to blbě schání a ten zadek taky nic moc... Další hezkej a dost brutal je ten od Ellri... jinak autostyl janko taky není špatnej... ale oproti předešlým se mi líbí jen na nějakejch barvách... (bílá není moc vhodná) a taky je špatný se spasováním...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
JOjo... myslim si, že máš pravdu, ale na druhou stranu, když se nad tím zamyslíš tak ten tuning co tam mám mi nikdo nezaplatí a dostanu za ní normální cenu... a za to si bohužel žádný pořádný a lepší auto než felcku nepořídím...

o tom mi ani nemluv to je pekne na pytel proste mas tam neco co seriovka nema a stejne za to dostanes prd to me taky dokaze poradne nasrat sakra proste tyhle auta by se meli drazit protoze po motoricke a celkove strance sou lepsi nez nejaky novy seriovky a to me taky sere ze kdyz prijede nejaky mlady borec s fabii novou tak se z nej muzou baby posrat proste rozmazleny fracek .

Teda jako nevim jestli to plati pausalne, ale me se tohle napriklad moc nelibi? Nevim jestli se kdo muze posrad defakto tvuj komentar na me uplne pasuje :).

jo ty myslis to ze ty si ten borec s tou seriovou fabiou jo? ale ja to myslel tady u nas kde jezdi takovy jeden chuj

On si to vzal Laky trochu osobně... Na to si radši dej pro příště pozor... Nesud všechny stejnym metrem... přece jenom mi jsme taky mladí, kteří mají auto od rodičů... :( nebo spíš moc díky že ste nám umožnili naučit se řídit v něčem lepším... Děkuji za tuto možnost rodičům :)

...no to ja muzu podekovat tak leda sam sobe, ze mam auto :worthy

:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak snížit ? Poraďtemi jaké použít tlumiče a péra abych mohl snížít o více jak 4cm které jsou standartně dodávány. Zatím jsem nic "nižšího" nesehnal

Jako můžeš si koupit tu stavitelnou sadu od HP Sporting jako mám já... to máš o 20-40mm... No a na soustruhu si tam přidej další drážky.... Slyšel jsem že tam můžeš mít snížení až 10cm... Takže tak zní moje rada... Jsem to chtěl taky tak udělat ale ted mám nárazník 9,5cm nad zamí a už bych nevijel do garáže...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak snížit ? Poraďtemi jaké použít tlumiče a péra abych mohl snížít o více jak 4cm které jsou standartně dodávány. Zatím jsem nic "nižšího" nesehnal

Jako můžeš si koupit tu stavitelnou sadu od HP Sporting jako mám já... to máš o 20-40mm... No a na soustruhu si tam přidej další drážky.... Slyšel jsem že tam můžeš mít snížení až 10cm... Takže tak zní moje rada... Jsem to chtěl taky tak udělat ale ted mám nárazník 9,5cm nad zamí a už bych nevijel do garáže...

Jo to jsem slyšel že stačí pár drážek. Mohl by jsi mi poslát pár obrázků pro představu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

White-tiger: doporucuji ti tam dat ruzovy neony teda jestli nemas nic proti ruzove a nebo bych tam dal fosforovou modrou ale ty fosforove ruzovi by byli fakt gut... ja mam vinovou feldu a mam cervany pdsviceni podvosku a chladicu..a muzu rict dobry jen si knofliky udelej co nejbliz aby si to stacil vypnout az uvidis hlidku ceske policie... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

White-tiger: doporucuji ti tam dat ruzovy neony teda jestli nemas nic proti ruzove a nebo bych tam dal fosforovou modrou ale ty fosforove ruzovi by byli fakt gut... ja mam vinovou feldu a mam cervany pdsviceni podvosku a chladicu..a muzu rict dobry jen si knofliky udelej co nejbliz aby si to stacil vypnout az uvidis hlidku ceske policie... ;)

jj to je jasny. uz sem si myslel ze si delas ze me srandu z tech ruzovych neonu :smich: a doufam ze sis nedelal -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem neony zapojil přes originál vypínač na světla a dal jsem ho do těch volnejch sdířek jak jsou vedle mlhovek... takže mám jeden na neony a jeden na stroby... jinak ovládací panel od diodovejch mám v kasliku a vedle něho spínač na interiérový... ten je ale pořád seplej... jen kdybych nechtěl svítit v interieru třeba při dešti a tak to můžu vypnout... jinak vše zapínám jedním a tím to i vypínám... takovej total stop... to určitě doporučuju... Laky na fabii má řadu spínačů a když nás viděj benga tak to nestihne všechno pozhasínat... já to mám jedním tlačítkem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podly: nesehnal jsem nikde obrázek té úpravy ale prostě je tam víc drážek než ted... na tom obrázku co tam maj jsou nejníž tak nejsou vidět ale jinak Ti to každej na soustruhu udělá... ale bacha aby ho neuřízl... :p

Ještě jeden dotaz? Jsou to ty za 7.700,- bez DPH

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

White-tiger nedelal sem si srandu ja bych si je tam dal... jo ja sem si koupil pekny kulaty vypinace co mi sviti cervene a mam je mezi sedackam tam jak se dava originalni stahovani oken ..takze kdyz jedu tak jen ruku sundam z redicky nis a bliky blik na poldy :p .... strobace mam zvlast pod palubkou jak se zapinaji hlavni svetlomety...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lewisi - ten podvozek na feldu od HP mas?? a jestli jo tak mi popis prosim jak si spokojen a co to dela?? a ta cena 7700,- je za sadu 4 kusu tlumic+ pruzina..jak sou progresivni a snizuji auto a jak se chove v zatackach... a chci se zeptat jestli to neni stejnej vyrobek co nabizela skoda auto v prislusenstvi na felicie kdyz se zacali vyrabet?? diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...