Přejít na obsah

Tuning na Feldě


Lewis

Doporučené příspěvky

White Tiger: K Tvému dotazu na hlavu a poturubí... Ty ceny odpovídají... Ona nová hlava nestojí o moc méně a jestli je tadle upravená... Nepochopil jsem kolik chce za vačku... mě ji kamarád nabízel že jeho kamarád jí má od jinýho kamaráda... no hrůza a chtěli za ni litr...280-280... jenže kdo to dělala že jo... ono to jde vybrousit z normální na soustruhu ale potom se to musí upravit nejméně cementováním... Takže bůhví jak to kdo dělala tak jsem řek že ji nevemu...ovšem od Cimbu bych se toho nebál a šel bych do toho... Ovšem vše je jen otázka peněz...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mito: Hned všechno srovnáváš s koli... jo ale chápu Tě... taky všechno srovnávám... ale s auty... Třeba počítač... já mám ted třílitr... ale má špatnou akceleraci... asi musim poladit software... Jinak je přeplnovanej...

Ad... 2,8+ 64bit... ale Windows nabíhá asi 5vteřin... takže musim ladit... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mám občas takový návali vzteku... Hlavně když se něco po***e nebo něco nefunguje nebo jako ted mi tam něco drnčí....

Vždycky řvu!!! Chtěl bych potkat toho kdo to navrhoval!!! nebo Dejte těm inženýrům oskara!!! nebo J8 to prodám krám jeden!!! Jenže ted si mě představ někde na parkovišti u carefulu jak vyskočim z auta fláknu dveřma a řvu... To za***ný auto... Krám jeden já to prodám!!! Pak s tim něco udělám... většinou něco urvu nebo něčim fláknu o zem... A jedu pryč... :smich::smich::smich: Ted mě nic nenapadá ale jednou jsem si takhle v amoku rozbil krabičku na panel od rádia... Nešla otevřít já byl nějak nasranej vystupuju a ku**a mě to nejde... Zařvu no do p**i kterej kokot od JVC to vymýšlel... ještě 10 sekund zápasim a pak s tim majznu o zem... Do ted je prasklej... musim koupit novej ale jde otvírat lépe... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo nebo když něco dělám a nejde mi to a ani nadávky nepomůžou tak vemu zrovna to co mám v ruce a zahodim to hodně pryč od auta... To mi pomáhá nejvíc... jsem takovej malej teda velkej cholerik... a snažim šetřit své zdraví tak už se nerozčiluju... jen si párkrát zanadávám a pak to prostě zahodim pryč... kombinačky, šroubovák nebo klíč to je fuk... ono to bez toho stejně nepůjde takže na to chvíli jen tak koukám a přemýšlim o tom problému... pak se zvednu a jdu si pro to... To se člověk krásně uklidní...

Ale kolo nikam neházej... to je o kílu!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...