Přejít na obsah

Hluková izolace mezi horním krytem motoru a víkem hlavy válců (CEGA)


ajkpark

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny koncerňáky :)

 

měl bych netradiční dotaz, hledal jsem asi hodinu na fóru a nenašel, tak snad nezakládám duplicitní vlákno,

 

Dával jsem z různých důvodů auto (Octavia 2 RS TDI CR) na čištění vodíkem, hlavně totiž nesplňovalo z ničeho nic emise ... když jsem si auto převzal, tak jsem pak doma zjistil, že mi zapomněli nainstalovat zpět kryt motoru a zároveň s tím tam zůstal molitan, kterému se říká Hluková izolace mezi horním krytem motoru a víkem hlavy válců (viz odkaz)

 

 

https://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/03l103954-hlukova-izolace-skoda-43705.html 

 

Víte prosím někdo, kam se tahle věc dává? Zkoušel jsem hledat obrázky, když je to nasazený, bez úspěchu, a pak jsem to zkoušel nandat sám, najít to místo, kam to bude pasovat, ale raději jsem to vzdal :D ... nevíte někdo, kam to přesně patří? Případně kdyby bylo možné mi udělat foto? Nebo pokud se to někde opravdu válí na internetu, aby mi poslal odkaz?

 

Mohu to tam vrátit a postěžovat si, aby mi to spravili, ale samotnýho by mě to zajímalo a rád bych si to tam dal sám, není to k nim zrovna kousek :)

 

Díky moc.

 

PS. ano vidím, že izolace tato i ta na kryti má to nejlepší za sebou, vyřeším při další návštěvě servisu. ;)

 

 

IMG_20221218_230556.jpg

IMG_20221218_230617.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...